معرفی

خرد مالی سنتی توصیه می‌کند که پس انداز کنید و برای مدت طولانی سرمایه گذاری کنید، به عبارت دیگر، پول خود را مانند اتومبیل پارک کنید. توصیه‌ی پدر پولدار همواره این بوده است که پول خود را پارک نکنید بلکه با سرمایه گذاری کردن، سرعت آن را افزایش دهید. میلیون‌ها انسان زمانی که بازارها سقوط می‌کنند سرمایه و پول خود را از دست می‌دهند زیرا آن‌ها به سادگی از توصیه‌های برنامه ریز مالی خود پیروی می‌کردند و پول خود را در حساب مشاورهای خود پارک می‌کردند. همه‌ی ما می‌دانیم که بازارها بالا و پایین می‌روند، قبل از اینکه با سقوط دوباره پولتان را از دست بدهید، یاد بگیرید که چطور  پول خود را به جریان بیاندازید و به آن سرعت دهید. در کتاب چه کسی پول مرا برداشت اثری دیگر از رابرت کیوساکی یاد می‌گیرید که چطور سرمایه‌هایتان را به حرکت در آورید.

آیا از شنیدن توصیه‌های سنتی پس انداز پول و سرمایه گذاری بلند مدت خسته شده‌اید؟ آیا می‌دانید که شرکت برنامه ریز مالی شما زمانی که حتی شما ضرر می‌کنید سود می‌برد؟، آیا می‌دانید چرا و چگونه سرمایه گذاران حرفه‌ای به جای پارک کردن پولشان سرعت حرکت آن را افزایش می‌دهند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات خواندن کتاب چه کسی پول مرا برداشت را در اولویت کارهایتان قرار دهید.

فهرست کتاب چه کسی پول مرا برداشت

مقدمه: رازهای تبدیل 10 هزار دلار به 10میلیون دلار در مدت 10 سال
بخش 1: در چه زمینه‌ای باید سرمایه‌گذاری کرد؟
فصل 1: از یک فروشنده بپرسید
فصل 2: از صاحبان دامداری و کشتارگاه بپرسید
فصل 3: از یک بانکدار بپرسید
فصل 4: از نمایندۀ بیمه بپرسید
فصل 5: از مأمور مالیات بپرسید
فصل 6: از یک روزنامه‌نگار بپرسید
فصل 7: از سرمایه‌گذار بورس بپرسید
فصل 8: از نیوتن بپرسید
فصل 9: از گذر زمان بپرسید
بخش 2: از یک سرمایه‌گذار بپرسید
فصل 10: چهار مانع سرمایه‌گذاری فوق‌العاده
فصل 11: قدرت سرمایه‌گذاری موفق
فصل 12: شرط‌بندی یا سرمایه‌گذاری؟
فصل 13: سرمایه‌گذاری‌های بزرگ
فصل 14: چگونه سرمایه‌گذار موفقی شویم؟
فصل 15: بُرد یا باخت؟!

دسترسی

نسخه‌ی چاپی کتاب چه کسی پول مرا برداشت در سایت انتشارات طاهریان موجود است به راحتی می‌توانید سفارش دهید همینطور نسخه دیجیتال و صوتی نیز در کتابراه و طاقچه   در دسترس است.

 

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی
تعداد چاپچهارم
تاریخ انتشار2004
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات360
ناشرطاهریان