کتاب ثروتمند زاده شده‌ ای با این هدف نوشته شده است که با ایجاد یک پل، شما را از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید باشید منتقل کند. این مسیر را قدم به قدم در فصول مختلف با بیان و آموزش ایده‌های ساده و ارزشمند توضیح داده‌است. البته در روند همه این تغییرات، موضوع مهم به کار بستن این ایده‌ها است.

کتاب ثروتمند زاده شده‌ ای موفقیت را امری در دسترس ما می‌داند. امری که با آگاهی از توانایی‌هایتان ایجاد می‌شود. در این مسیر ابتدا به شما می‌آموزد چه نگاه و تصوری نسبت به پول داشته باشید و فلسفه کسب ثروت را به عنوان یک وظیفه‌ برشمرده است. در ادامه به شما کمک می‌کند که افکار و وضعیت مالی واقعیتان را دقیقا ارزیابی کنید. برای خود تعیین کنید چقدر پول برایتان کافی است. سپس برای کنترل شرایط خود، آگاهی کامل از تصاویری که در ذهن خود می‌سازید را توضیح داده است.

همچنین تشخیص خواهید داد که شما حقیقتا در خلق زندگی خود مشارکت دارید، پس باید مسوولیت خود را در این مشارکت، به خوبی بشناسید. در بخش‌های اخر کتاب مساله توکل به خدا و نیروی درونی خود و توقع وفور نعمت مطرح شده است. برخی از توضیحات مطرح شده در کتاب ثروتمند زاده شده ای بسیار به موضوعات مطرح شده در کتاب «راز» شباهت دارد. به طور مثال این کتاب نیز در مورد چگونگی جذب چیزهایی که دوست دارید، قانون خلا خوشبختی و … صحبت می‌کند.

فهرست کتاب ثروتمند زاده شده‌ ای

مجموعه کتاب‌های «تعالیم آموزگاران راز»
معرفی نویسنده
از میان گفته‌های باب پراکتر
پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: من و پول
فصل 2: چقدر پول کافی است؟
فصل 3: تصویرساز
فصل 4: به خدا توکل کنید
فصل 5: توقع وفور نعمت داشته باشید
فصل 6: قانون ارتعاش و جذب
فصل 7: اهل ریسک
فصل 8: لبه‌ی تیغ
فصل 9: وارونه فکر نکنید
فصل 10: قانون خلأِ خوشبختی
آغاز

کتاب ثروتمند زاده شده‌ ای را می‌توانید به صورت آنلاین از سایت انتشارات نواندیش تهیه کنید. نسخه الکترونیکی آن نیز در سایت کتابراه در دسترس است. برای آشنایی بیشتر با کتاب‌های حوزه‌ی توسعه فردی بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری کتاب سبزآبی را از دست ندهید.

اطلاعات کتاب
نویسندهباب پراکتور
تعداد چاپ2
تاریخ انتشار1984
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات248
ناشرنسل نواندیش