معرفی

یرخی از مردم پول را خیلی راحت پیدا می‌کنند. بدست آوردن آن آسان، نگهداریش آسان و زیاد کردن آن نیز برایشان  آسان است. باقی افراد نیز به راحتی آن را خرج می‌کنند. آیا تمامی این‌ها شانس است؟ یا چیزی وجود دارد که افراد ثروتمند بدانند یا آن را انجام دهند؟ آیا این اصول چیزی است که همه بتوانیم یاد بگیریم؟ پاسخ تمامی این سوالات یک بله چشمگیر است، در واقع ثروتمندان قوانین ثروت را می‌دانند. ریچارد تمپلر تصمیم گرفته است تا شما را ثروتمندتر کند، او توصیه می‌کند که “نحوه‌ی کاهش هزینه‌های هفتگی را فراموش کنید”، “وام گرفتن را فراموش کنید”. نویسنده در کتاب قوانین ثروت با سبکی تکرارنشدنی و هوشمندانه عمیق می‌شود و قوانین ساده و طلایی ایجاد و رشد ثروت را آشکار می‌کند.

کتاب قوانین ثروت راهنمایی است که اصول ثروت اندوزی را به شما آموزش می‌دهد، یاد می‌گیرید که چطور پول بیشتری بدست آورید، هوشمندانه‌تر آن را مدیریت کنید، رشد موثرتری داشته باشید و در نهایت چگونه در جهت داشتن زندگی شادتر، رضایت بخش‌تر و راحت‌تر از آن  استفاده کنید. اگر رویای ثروتمند شدن دارید و به دنبال امنیت مالی هستید خواندن کتاب قوانین ثروتمند را به شما پبشنهاد می‌دهیم.

کتاب قوانین ثروت به پدیده‌ای جهانی تبدیل شده است و در رده‌های برتر جدول پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سراسر جهان قرار دارد. خوانندگان  این کتاب بر این باورند که تاثیر عمیق و مثبتی بر زندگی آن‌ها گذاشته است.

فهرست کتاب قوانین ثروت

مقدمه
بخش اول: فکر کردن مانند پولدارها
بخش دوم: پولدار شدن
بخش سوم: ثروتمندتر شدن
بخش چهارم: پولدار ماندن
بخش پنجم: تقسیم ثروتتان با دیگران

دسترسی

نسخه‌ی چاپی کتاب فوانین ثروت در سایت انتشارات نسل نواندیش و گیسوم  موجود است به راحتی می‌توانید سفارش دهید. نسخه‌ی الکترونیکی آن نیز در کتابراه و طاقچه در دسترس است. کتاب صوتی آن نیز در فیدیبو در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. برای مطالعه‌ی کتاب‌های بیشتر در این حوزه  به قسمت دایرکتور ی کتاب سبزآبی مراجعه کنید.

اطلاعات کتاب
نویسندهریچارد تمپلر
تاریخ انتشار2006
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات320
ناشرنسل نواندیش