معرفی

همه ما بیش از آن که خود متوجه باشیم محصول تفکرات پیرامون خویش هستیم. در فصل‌های کتاب جادوی فکر بزرگ ده‌ها نظریه علمی و عملی، تکنیک و قاعده کلی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد نیروی عظیم بزرگ‌اندیشی را در خود تقویت کنید. هر کدام از تکنیک‌ها با کمک گرفتن از شواهد و تجارب زندگی افراد قابل فهم شده است.

همه روزه در سراسر جهان جوان‌هایی مشغول به کار در پست‌های مختلف می‌شوند. هر یک از آن‌ها آرزو می‌کنند که روزی به نقطه اوج در کار خود برسند، اما هرگز به آن دست نمی‌یابند و این به خاطر نداشتن باور به هدف خود است. کتاب جادوی فکر بزرگ به شما کمک می‌کند که با عملکرد ذهن خود آشنا شوید و برای تحقق بخشیدن به ایده‌های خود درست و قاطع تصمیم بگیرید و نقشه معینی برای مسیر خود طرح کنید. فهرست کلی این کتاب گویای این است که با این دانسته‌ها می‌توانید در بحرانی‌ترین لحظات زندگی از جادوی بزرگ‌اندیشی استفاده کنید.

 

فهرست کتاب جادوی فکر بزرگ

1- به موفقیت خود ایمان داشته باشید

2- با عذرتراشی یا بیماری شکست پذیری مقابله کنید

3- به خود اطمینان کنید و ترس را از میان ببرید

4- چگونه بزرگ بیندیشیم

5- چگونه به تفکر و تخیل خلاق دست یابیم

6- شخصیت شما تابع اندیشه‌های شماست

7- برمحیط اطراف خود مسلط شوید، درجه یک باشید

8- از نگرش‌های خود حامیان سرسختی بسازید

9- مردم را دوست داشته باشید

10- حرکت را به صورت عادت درآورید

11- چگونه از شکست پیروزی بسازیم

12- هدف‌ها را محملی برای تعالی خود قرار دهید

13- رهبران چگونه می اندیشند

دسترسی

شما می‌توانید کتاب جادوی فکر بزرگ را با ترجمه مهین خالصی از نسل نواندیش تهیه کنید. نسخه الکترونیکی و صوتی کتاب نیز در سایت فیدیبو در دسترس است. لازم به ذکر است، «فراز هادی» نیز این کتاب را با نام «معجزه‌ی بزرگ فکر کردن» به فارسی برگردانده که نشر نگاه نوین آن را منتشر کرده است. جهت آشنایی با کتاب‌های بیشتر در حوزه‌ی توسعه فردی بازدید از صفحه دایرکتوری کتاب سبزآبی را از دست ندهید.

 

 

اطلاعات کتاب
نویسندهدیوید جوزف شوارتز
تعداد چاپ9
تاریخ انتشار1959
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات343
ناشرنسل نواندیش