معرفی

کتاب نبوغ میلیاردی در مورد چگونگی رسیدن به رویاها صحبت می‌کند. در این مسیر ابتدا به قدرت فکر و نحوه‌ی فکرکردن شما می‌پردازد. گری رابرت معتقد است  با تغییر افکار خود عمل شما نیز تغییر میکند و در پیرو آن نتایج متفاوتی به دست خواهید آورد. در ادامه با بررسی عادات شخصیتی به شما نشانه‌هایی برای الگوی مناسب رفتاری را آموزش می‌دهد و به شما کمک می‌کند که عادات بد خود را ترک کنید. موضوع مهم دیگر در این مسیر تعیین هدفی شفاف می‌باشد. جوانب مختلف هدف گذاری و اهمیت و مزایای آن مطرح شده است. بر این اساس شما  بایستی تصاویر خوبی در ذهن خود داشته باشید تا  آن‌ها به واقعیت تبدیل شوند و تا جای ممکن دلایلی هم برایشان داشته باشید.

کتاب نبوغ میلیاردی بر روی قدرت مغز و تفکر  برای یک فرد ثروتمند بسیار تاکید دارد و در این راستا از قدرت مفهوم زمان و فروش و کارآیی آن توضیحات مبسوطی ارایه داده است. نقطه قوت کتاب حاضر مثال‌هایی از زندگی واقعی آدم‌ها برای تمامی موارد فوق  است. گری رابرت برای توصیه‌های مطرح شده نیز نمونه‌هایی از تغییرات زندگی خود و شاگردانش گفته است. از این جهت شما می‌توانید به سادگی متوجه صحبت‌ها و توصیه‌های نویسنده شوید.

فهرست کتاب نبوغ میلیاردی

پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: قدرت شگفت انگیز فکر
فصل 2: عادات شگفت انگیز
فصل 3: قدرت شگفت انگیز اهداف
فصل 4: قدرت شگفت انگیز پول
فصل 5: قدرت شگفت انگیز M.S.I
فصل 6: قدرت شگفت انگیز مغز متفکر
فصل 7: قدرت شگفت انگیز زمان
فصل 8: قدرت شگفت انگیز فروش
فصل 9: اندیشه‌های موفقیت آمیز

دسترسی

این کتاب بیش از بیست سال است که نوشته شده است ولی کمتر از 2 سال است که توسط  ترجمه و در نشر متخصصان به چاپ رسیده است. می‌توانید این کتاب را به صورت آنلاین از سایت فراکتاب تهیه فرمایید. نسخه الکترونیکی کتاب نبوغ میلیاردی در سایت طاقچه موجود است. کتاب‌های مشابه در این موضوع را می‌توانید در آرشیو  دایرکتوری کتاب سبزآبی مشاهده کنید.

اطلاعات کتاب
نویسندهگری رابرت
تعداد چاپ1
تاریخ انتشار1999
سطح بندیrate1
سبکآموزشی - داستانی
تعداد صفحات358
ناشرمتخصصان