معرفی

رابرت کیوساکی در کتاب مدرسه تجارت به اهمیت تجارت بازاریابی شبکه‌ای نسبت به کسب پول می‌پردازد. نویسنده توضیح می‌دهد که ایجاد یک تجارت بازاریابی شبکه‌ای، راهی انقلابی و نسبتا سریع برای دستیابی به ثروت برای هر کسی که به دنبال آن  است، می‌باشد. این کتاب در مورد بازاریابی شبکه‌ای است و گام‌های رسیدن به ثروتمند شدن از این طریق را ارائه می‌دهد.

مانند دیگر کتاب‌های رابرت کیوساکی، در ابتدا از اهمیت استقلال مالی و سرمایه گذاری برای هر فرد گفته می‌شود سپس تاکید بر تبدیل فرآیندی کارمندی و در استخدام کسی بودن به سرمایه گذار و صاحب تجارت شدن و در پی آن استقلال مالی داشتن، دارد. در این مسیر از موفقیت‌های شرکت‌های بزرگ مثال زده می‌شود و به  اهمیت تجارت شبکه‌ای پرداخته می‌شود.

خواندن این کتاب به آن دسته از افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار شبکه ای و پیدا کردن مسیری سریع برای رسیدن به ثروت هستند، توصیه می‌شود.

فهرست کتاب مدرسه تجارت

فصل 1: چه چیزی پولدارها را پولدارتر می‌کند؟!
فصل 2: بیش از یک راه برای پولدار شدن وجود دارد
فصل 3: شرایط و فرصت‌های یکسان
فصل 4: آموزش‌های مالی متحول‌کننده
فصل 5: دوستانی که می‌توانند باعث پیشرفت تو شوند
فصل 6: ارزش یک شبکه یا سیستم چیست؟
فصل 7: مهارت‌های ویژه را در خود تقویت کنید
فصل 8: مدیریت
فصل 9: فقط برای پول کار نکنید
فصل 10: با رؤیاهایت زندگی کن
فصل 11: ازدواج و تجارت
فصل 12: تجارت خانوادگی
فصل 13: چگونه از سودهایی که افراد پولدار استفاه می‌کنند، بهره ببریم؟

دسترسی

کتاب مدرسه تجارت از آثار ترجمه شده‌ی  انتشارات طاهریان می‌باشد اما به تازگی انتشارات بادبان نیز همین کتاب را به نام دانشکده‌ی کسب و کار ترجمه و به چاپ رسانیده است. نسخه‌ی چاپی آن را می‌توانید از سایت گیسوم و انتشارات طاهریان سفارش دهید. نسخه الکترونیکی و صوتی آن نیز در کتابراه و طاقچه موجود است.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی
تعداد چاپدوم
تاریخ انتشار2001
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات192
ناشرطاهریان