در کتاب میلیونر خودکار دیوید باخ روش‌های تبدیل شدن به یک میلیونر خودکار را ارایه می‌دهد. او معتقد است هر فرد با هر سطح درآمد می‌تواند به ثروت دست یابد. مسیری که در این کتاب عنوان شده است رویکردی بلند مدت دارد و به معنی یک شبه ثروتمند شدن نیست. این مسیر کمک می‌کند نگرانی و استرس شما در مورد آینده از بین برود.

در فصل اول کتاب میلیونر خودکار داستانی واقعی از زندگی یک خانواده تعریف می‌شود و چگونگی میلیونر خودکار شدن آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. سپس در هفت فصل بعدی مراحل لازم برای کسب ثروت به صورت خودکار آموزش داده می‌شود. در این راستا نکات مهمی که بایستی در روال زندگی رعایت کنید با ذکر مثال و علت، شرح داده شده است؛ برای مثال نحوه خرید کردن و کنترل خرج کردن پول موضوع مهمی است. در ادامه آن پس ‌انداز کردن درصدی از درآمد بدون توجه به مخارج مهم، راه درستی برای بودجه ‌بندی عنوان شده است. انجام پیش‌بینی مناسب برای روزهای سخت و نیازهای آن روزها، مورد بحث قرار گرفته است. خرید خانه به عنوان سرمایه ‌گذاری امن معرفی شده و برنامه ‌ریزی برای انجام آن را لازم دانسته است. در انتها منافع بخشیدن قسمتی از درآمدتان را مطرح کرده است و برای آن یک طرح پنج مرحله‌ای ارایه داده است.

فهرست کتاب میلیونر خودکار

مقدمه مترجم
درباره نویسنده
مقدمه

فصل اول: ملاقات با میلیونر اتوماتیک

فصل دوم: عامل Latte، با تنها چند دلار پس انداز در روز به یک میلیونر اتوماتیک تبدیل شوید.

فصل سوم: یاد بگیرید که اول سهم خودتان را پرداخت کنید.

فصل چهارم: اکنون این فرآیند را اتوماتیک سازید.

فصل پنجم: پس انداز برای روزهای سخت را نیز اتوماتیک نمایید.

فصل ششم: بدون بدهی و به طور اتوماتیک صاحب خانه شوید.

فصل هفتم: زندگی بدون بدهی

فصل هشتم: با پرداخت اتوماتیک پول خیریه، تفاوت را ایجاد کنید.

کلام پایانی: سفر شما امروز آغاز می‌شود.

دسترسی

نسخه الکترونیکی کتاب میلیونر خودکار در سایت کتابراه در دسترس است. جهت آشنایی بیشتر با کتاب‌های این حوزه بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری کتاب سبزآبی را از دست ندهید.

اطلاعات کتاب
نویسندهدیوید باخ
تعداد چاپ1
تاریخ انتشار2005
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات186
ناشرارشدان