معرفی

کتاب هنر معامله گری به سبک ترامپ اثر دونالد جی ترامپ ملاک و تاجر به نام آمریکایی است که در سال 1987 به عنوان اولین کتاب او نگاشته شد. محتوای آن شامل دو بخش است. یک بخش مرور خاطرات از زندگیش و بخشی دیگر که راجب توصیه‌های تجاری  و رموز معامله گری وی است. این کتاب 11 قدم برای رسیدن به موفقیت تجاری را که الهام گرفته از کتاب قدرت مثبت اندیشی اثر نورمن وینسنت پیل است،  تشریح می‌کند.

کتاب هنر معامله گری نگاهی بی‌طرفانه به ذهن یک کارآفرین موفق است. این کتاب در مورد عملکرد نویسنده صحبت می‌کند. چگونه سازمان  و زندگی خود را اداره می‌کند، به دیدار افرادی که باید می‌رود، چگونه با خانواده و دوستان گفتگو می‌کند، درگیری با دشمنان و تفکر متعارف را به چالش می‌کشد. اما حتی یک کارآزموده هم طبق قوانین بازی می کند و نویسنده دستورالعمل های آزمایش شده  برای موفقیت را تدوین کرده است. او عناصر مشترک را در بزرگترین دستاوردهای خود جدا می‌کند. او اسطوره‌ها را خرد می‌کند. او اسامی را نامگذاری می‌کند ، صفرها را هجی می‌کند و هنر معامله گر را کاملاً آشکار می‌کند.

فهرست کتاب هنر معامله گری به سبک ترامپ

فصل 1 : معامله

فصل 2 : اصول معامله

فصل 3 : بزرگ شدن

فصل 4 : پرداخت های با احتیاط

فصل 5 : رفتن به منهتن

فصل 6 : احیا کردن خیابان 42

فصل 7 : موقعیت تیفانی

فصل 8 : ساختمان واقع در بردواک

فصل 9 : مبارزه برای هیلتون

فصل 10 : مرحله نهایی در سنترال پارک

فصل 11 : بهار و پاییز لیگ برتر فوتبال ایالت متحده آمریکا

فصل 12 :بازسازی ولمن رینک

فصل 13 : داستان محوطه غربی

فصل 14 : چگونه معاملات از بازی خارج می‌شوند.

دسترسی

هنر معامله گری به سبک ترامپ در زمان چاپش در زمره‌ی کتب پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفت  و به مدت 1 سال در این جایگاه قرار داشت. نسخه‌ی چاپی کتاب در سایت شهر کتاب آنلاین و گیسوم قابل سفارش دادن است. اگر به دنبال مطالعه‌ی بیشتر از این نویسنده هستید خواندن کتاب چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید  را به شما توصیه می‌کنیم.

اطلاعات کتاب
نویسندهدونالد جی ترامپ
تعداد چاپچهارم
تاریخ انتشار1987
سطح بندیrate1
تعداد صفحات308
ناشرمنوچهری