معرفی

کتاب میلیونر آمازون اثر مشترک رابرت کیوساکی و دیو کتنر کار آفرینان معروف آمریکایی، در رابطه با راه اندازی کسب و کار و گام‌های رسیدن به یک کارآفرین موفق شدن است. نویسندگان در ابتدا با معرفی عنوان کارآفرین آمازون  و شرکت خرده فروشی آمازون که در سال های اخیر غول تجارت الکترونیک دنیا شناخته شده و توصیف ویژگی‌هایی که یک تجارت را تاثیر گذار و موفق می‌کند، به تشریح روحیه کارآفرینان می‌پردازند.

اغلب ما کارآفرین را با زرق و برق ترسیم می کنیم. افراد مطالعاتی را انجام می دهند که مشخص می کند چه چیزی یک کارآفرین را خاص می کند ، چه چیزی در یک کارآفرین وجود دارد که باعث می شود این چنین محرک شود. گزارش ها حاکی از آن است که کارآفرینان به شدت روحیه سرپیچی دارند. از هر 10 کارآفرین 9 نفر در 5 سال اول خود شکست می خورند و 90٪ دیگر هرگز از این مرحله عبور نمی کنند.
کتاب میلیونر آمازون برای آن دسته از افرادی که فکر می کنند موفقیت هدیه است و اکتسابی نیست کمک کننده نخواهد بود. اگر به  دنبال راه اندازی کسب و کار، مخصوصا تجارت های الکترونیکی و موارد مشابه آن در عصر جدید، هستید خواندن این کتاب بسیار سودمند می باشد.

 

فهرست

پیشگفتار مترجم

پیشگفتار

فصل نخست: کارآفرین مدرسه قدیمی با مدرسه جدید آشنا می شود

فصل دوم: کارآفرین دیجیتال چیست؟

فصل سوم: چهاروجهی گردش نقدی چیست؟

فصل چهارم: هشت اصل تجارت

دسترسی

نسخه ی چاپی کتاب میلیونر آمازون در سایت سی بوک و دیجیکالا در دسترس است. علاقمندان به نسخه های دیجیتال نیز می توانند از فیدیبو بهرمند شوند.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی، دیو کتنر
تعداد چاپدوم
تاریخ انتشار2015
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات104
ناشرآوین