معرفی

کتاب میلیونر آمازون اثر مشترک رابرت کیوساکی و دیو کتنر (فردی که چندین سال کارمند بوده و با شروع یک کسب و کار اینترنتی در خانه وارد دنیای کارآفرینی می شود ) کار آفرینان معروف آمریکایی، در رابطه با راه اندازی کسب و کار و گام‌های رسیدن به یک کارآفرین موفق شدن است. نویسندگان در ابتدا با معرفی عنوان کارآفرین آمازون  و شرکت خرده فروشی آمازون که در سال‌های اخیر غول تجارت الکترونیک دنیا شناخته شده و توصیف ویژگی‌هایی که یک تجارت را تاثیر گذار و موفق می‌کند، به تشریح روحیه کارآفرینان و دنیای تجارت الکترونیک می‌پردازند.

اغلب ما کارآفرین را با زرق و برق ترسیم می‌کنیم. افراد مطالعاتی را انجام می‌دهند که مشخص می‌کند چه چیزی یک کارآفرین را خاص می‌کند ، چه چیزی در یک کارآفرین وجود دارد که باعث می‌شود این چنین محرک شود. گزارش‌ها حاکی از آن است که کارآفرینان به شدت روحیه سرپیچی دارند. از هر 10 کارآفرین 9 نفر در 5 سال اول خود شکست می‌خورند و 90٪ دیگر هرگز از این مرحله عبور نمی‌کنند.
کتاب میلیونر آمازون برای آن دسته از افرادی که فکر می‌کنند موفقیت هدیه است و اکتسابی نیست کمک کننده نخواهد بود. اگر به  دنبال راه‌اندازی کسب و کار و یا تغییر کسب و کار سنتی خود و توسعه و تبدیل آن به کسب و کارهای نوین و اینترنتی مخصوصا تجارت‌های الکترونیکی و موارد مشابه آن در عصر جدید، هستید خواندن این کتاب بسیار سودمند می‌باشد. با وجود اینکه این کتاب براسای سایت فروشگاهی آمازون و سبک تجارت آن نگاشته شده اما نکات و راهبردهای آن برای اکثر سایت‌های فروشگاهی و کسب و کارهای اینترنتی حتی در منزل نیز قابل استفاده و کاربردی است.

فهرست کتاب میلیونر آمازون

پیشگفتار مترجم

پیشگفتار

فصل نخست: کارآفرین مدرسه قدیمی با مدرسه جدید آشنا می‌شود

فصل دوم: کارآفرین دیجیتال چیست؟

فصل سوم: چهاروجهی گردش نقدی چیست؟

فصل چهارم: هشت اصل تجارت

دسترسی

نسخه‌ی چاپی کتاب میلیونر آمازون در سایت سی بوک و دیجیکالا در دسترس است. علاقمندان به نسخه‌های دیجیتال نیز می‌توانند از فیدیبو بهرمند شوند.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی، دیو کتنر
تعداد چاپدوم
تاریخ انتشار2015
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات104
ناشرآوین