سایت تجارت نیوز یک سایت خبری و تحلیلی در حوزه اقتصاد ایران و جهان است. در قالب دیجیتال اخبار و اطلاعات اقتصادی را آسان و باکیفیت به دست شما می‌رساند. در واقع علاوه برآخرین اخبار، رویدادها و قیمت‌ها، از مفاهیم و روندهایی که آن‌ها را رقم می‌زنند، می‌گویند.

تجارت نیوز  یک رسانه تخصصی است که حاصل بخش خصوصی است و بر اساس قوانین جاری کشور و شفافیت و استقلال رای پیش می‌رود. این رسانه از دل بخش خصوصی برآمده و برآن است که بدون جهت‌گیری سیاسی و به دور از نگاه جانب ‌دارانه، انعکاس‌دهنده‌ی صدای اقتصاد مردمی در ایران باشد.

حوزه‌های خبری پوشش داده شده در سایت تجارت نیوز:

  • کسب‌و‌کار ( صنعت و معدن، خدمات و بازرگانی، راه و ساختمان، حمل‌ونقل، گردشگری، کشاورزی)
  • بازار (بورس، طلا و ارز، خودرو، مسکن، انرژی و کالا)
  • اقتصاد کلان
  • بانک و بیمه
  • استارتاپ و تکنولوژی
  • اقتصاد جهان
  • جامعه
  • قیمت‌ها

سایت تجارت ‌نیوز علاوه بر نشر اخبار به روز در حوزه اقتصاد، مطالب آموزشی در این حوزه را در بخشی تحت عنوان آکادمی تجارت، ارایه می‌دهد. در این بخش تحلیل‌های بیشتر از اخبار و تغییرات ممکن برای اقتصاد ایران و جهان مطرح می‎‌شود. این مطالب شامل نکات آموزش بسیاری برای مخاطبان نیز می‌شود که بخشی از آن‌ها ویدیوهایی هستند که توسط همین سایت تولید می‌شوند. در بخش ویدیوها یک دسته‌بندی جالب که به چشم می‌خورد، مربوط به ویدیوهای «100ثانیه‌های تجارت نیوز» است که ویدیوهای 100 ثانیه‌ای کوتاه شده از بخش اخبار یا نکات آموزشی حوزه اقتصاد می‌باشد. موضوعات پرطرفدار آکادمی در حوزه‌های آموزش اقتصاد، آموزش مدیریت، آموزش مهارت حرفه‌ای، اقتصاد کشورها، اقتصاد رفتاری، طرح کسب ‌و کار، معرفی کتاب‌ها، خلاقیت، مهارت‌های ارتباطی، اقتصاد کلان و انواع سرمایه‌گذاری است.

با سر زدن به صفحه اصلی سایت شما، اخبار برگزیده اقتصاد و پربازدیدترین خبرها، همچنین نگاه کلی به شاخص‌های بورس و تازه‌ترین مطالب آکادمی را مشاهده ‌می‌‌کنید. لینک این سایت در جدول زیر در اختیار شما قرار داده شده است. همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات در مورد سایت‌های مشابه می‌توانید به بخش آرشیو سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و سرمایه گذاری
رتبه الکسا1305
آدرس سایتhttps://tejaratnews.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری ,