اپلیکیشن تحلیلتو یک بستر آموزشی برای سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی مانند بازار بورس اوراق بهادار ایران، بورس کالاو آتی و ارزهای دیجیتال است.

امکانات اپلیکیشن تحلیلتو

بدیهی است قبل از اقدام به هرگونه فعالیت تجاری و مالی لازم است از جزییات بازار هدف خود، روش کار و سرمایه‌گذاری در آن و بسیاری موارد دیگر اطلاعات صحیح و کاملی کسب کنید تا شانس موفقیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. شما با ثبت‌نام رایگان در تحلیلتو روش و چگونگی سرمایه‌گذاری در هر یک از بازارها را یاد خواهید گرفت، به مقالات منتشر شده در حوزه سرمایه‌گذاری دسترسی خواهید داشت و در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت حق اشتراک برای معامله‌های خود از تحلیل‌ها و سیگنال‌های ارائه شدده توسط تحلیلتو کمک بگیرید و از فرصت‌ها و پیشنهادهای روز تحلیلتو استفاده کنید.

ویژگی‌های جذاب تحلیلتو

از جمله مزیت‌های این اپلیکیشن می‌توان به این نکته حائز اهمیت اشاره کرد که آموزش‌های ارائه شده در تحلیلتو بسیار ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی طراحی شده‌اند که این امر استفاده از این برنامه را از انحصار قشر تحصیلکرده در حوزه مالی خارج کرده و بدون نیاز به دانش تخصصی، برای عموم علاقه‌مندان قابل استفاده می‌کند.

نکته جالب دیگر پشتیبانی از اپلیکیشن به صورت لایوهای اینستاگرامی هفتگی است. تیم تحلیلتو شنبه‌ها ساعت 23 یک لایو اینستاگرامی برگزار می‌کنند و در آن هفته گذشته بورسی را تحلیل کرده و در مورد فرصت‌های هفته آینده صحبت می‌کنند، به علاوه به سوالاتی که کاربران برنامه در بخش پشتیبانی ثبت کرده‌اند نیز پایخ داده خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه و طراح اپلیکیشن تحلیلتو می‌توانید به وبسایت پشتیبان برنامه مراجعه کنید. لینک‌های دانلود این برنامه برای سیستم عامل اندورید از گوگل پلی و اناردونی در صفحه نخست این وبسایت قرار داده شده است. به علاوه ساز و کار این اپلیکیشن و مجموعه مقالات نوشته شده در حوزه بازارهای مالی از جمله دیگر امکانات وبسایت است.

برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن‌های مشابه می‌توانید به بخش آرشیو اپلیکیشن سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهModernCommunication
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.0 و بالاتر
حجم نسخه اندروید3.9
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی3.7
حجم نسخه ios9.6
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود