اپلیکیشن تحلیل گر بورس یکی دیگر از برنامه‌های کاربردی برای فعالیت در بازار جذاب و پرمخاطب بورس است. بازار بورس اگرچه سودآور است اما در این بازار نمی‌توان خیلی روی شانس حساب کرد و اگر بدون دانش کافی شروع به فعالیت در بورس کنید، ناگزیر متحمل ضرر خواهید شد. شرکت هوش داده آفتاب با هدف افزایش دانش سرمایه‌گذاری در بورس ابتدا اقدام به انتشار اپلیکیشن نوسان‌گیر بورس کرد. هنوز هم می‌توانید این اپلیکیشن را در گوگل پلی پیدا کنید. اما اپلیکیشن تحلیل گر بورس آپدیت جدید و کامل‌تر نوسان‌گیر بورس است. شما در این اپلیکیشن به تمامی قابلیت‌ها و امکانات نوسان‌گیر بورس به همراه امکانات پیشرفته‌تر دسترسی دارید. اپلیکیشن تحلیل گر بورس به صورت لحظه‌ای اطلاعات بازارهای مالی داخلی و خارجی را دریافت کرده و با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی و روش‌های تحلیل تکنیکال و بنیادی، بازار بورس را تحلیل می‌کند.

نکته قابل توجه این است که برای استفاده از این برنامه لازم یک آشنایی ابتدایی در زمینه بازار بورس، روش‌های تحلیل تکنیکال، اندیکاتورها و … داشته باشید. پس از آن می‌توانید به صورت رایگان به راحتی از امکانات منحصر به فرد این اپلیکیشن استفاده کنید.

امکانات اپلیکیشن تحلیل گر بورس

از جمله امکانات استثنایی این برنامه می‌توان به لیست نماد‌هایی که در محدوده پولبک (pull back) هستند و همچنین نمادهایی که واگرایی دارند، اشاره کرد. در اپلیکیشن تحلیل گر بورس می‌توانید علاوه بر نمادهایی که به خطوط حمایت و مقاومت نزدیک شده‌اند و الگوهای مثلث، پرچم و … را نیز جستجو کنید. پیش‌بینی زمان از بین رفتن صف خرید و فروش هر نماد، نمایش نمادهای با حجم معاملاتی مشکوک، ترسیم خطوط حمایت و مقاومت، نمایش 15 صف خرید و فروش نمادهاو در آخر ارسال پیام‌های آموزشی، از دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن هستند. همچنین در این اپلیکیشن می‌توانید برای هر نماد به صورت جداگانه سیگنال‌هایی را تعریف کرده و برای آن هشدار فعال کنید. بدین ترتیب هنگام بروز سیگنال، برایتان نوتیفیکیشن ارسال خواهد شد.

لازم است یادآوری کنیم که طراحی و عملکرد این اپلیکیشن بر اساس الگوریتم‌های هوش مصنوعی است که خالی از خطا و اشتباه نیستند. بنابراین همانند سایر برنامه‌های تحلیل بازار، هنگام استفاده از این برنامه نیز قبل از اقدام به معامله از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

برای مشاهده کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن‌های مشابه می‌توانید به بخش آرشیو اپلیکیشن سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهDatamoon
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.2 و بالاتر
حجم نسخه اندروید3.5
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.5