در شرایط ناپایدار اقتصادی امروز دنیا، که ارزش پول روز به روز افت می‌کند، روش‌های قدیمی سرمایه‌گذاری مانند سپرده گذاری در بانک یا خرید ارزهایی مانند دلار دیگر چندان کارایی ندارد و باید برای حفظ ارزش دارایی و سرمایه به روش‌های نوین سرمایه‌گذاری روی آورد. اپلیکیشن اسکناس حاصل تلاش متخصصین حوزه سرمایه‌گذاری و تکنولوژی در گروه دستیار اقتصادی اسکناس است که با استفاده از تکنولوژی روز بستری برای سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی فراهم کرده‌اند.

اسکناس دو بازار سرمایه مهم و پر سود یعنی بازار بورس و بازار ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد. این اپلیکیشن نه تنها داده‌ها و نمودارهای بازار بورس ایران، نیویورک و فارکس را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، بلکه با ارائه سیگنال‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف،کاربر را در مدیریت سرمایه‌‌اش یاری می‌کند. برای مثال، با استفاده از تحلیل تکنیکال و انجام بیش از 630 محاسبه و 19128 مقایسه در لحظه، سیگنال‌های دقیقی در بورس فارکس معرفی می‌کند.

این اپلیکیشن آخرین تغییرات قیمت ارز، طلا، قیمت جهانی نفت و ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین را به صورت لحظه‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر آن کاربر به نمودار نوسان قیمت در سی روز گذشته نیز دسترسی دارد و می‌تواند قیمت‌ سهم یا ارز مد نظر خود را با کلیک طولانی روی قیمت، در شبکه‌های اجتماعی قرار دهد.

در اسکناس می‌توانید با استفاده از ماشین حساب درون برنامه‌ای خیلی سریع و بدون نیاز به خارج شدن از برنامه محاسبات خود را انجام داده و با استفاده از  قابلیت مبدل ارز نیز، نرخ ارز 28 کشور را به ارز مورد نظر خود تبدیل کنید.

در کنار همه این امکانات دسترسی به مهمترین و به روزترین اخبار اقتصادی دنیا از منابع قابل اعتماد هم در اسکناس فراهم شده‌است.

پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال به روز کردن دانش خود در حوزه بازارهای مالی هستید سری به وبسایت اسکناس هم بزنید. در وبسایت اسکناس بیش از 200 مقاله در زمینه‌های ارز دیجیتال و استخراج آن، سرمایه‌گذاری در بازارهای بورس و فارکس و تکنولوژی کسب و کار قرار داده شده است.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهNikaat Corp
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.1 و بالاتر
حجم نسخه اندروید11
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4,4