سایت سیگنال که به وسیله‌ی جمعی از متخصصان مالی و نرم‌افزار اداره می‌شود،  با هدف تحلیل و اطلاع‌رسانی در حوزه‌ی بازارهای مالی فعالیت می‌کند. این مجموعه با ارائه‌ی اپلیکیشن سیگنال برای رصد لحظه‌ای بازارهای مالی و مقایسه و بررسی تاثیر این بازارها روی یکدیگر، این فضا و امکان را برای مخاطبین تازه وارد ساده‌تر کرده است. بنابرین با استفاده از این اپلیکشن ساده هر فردی می‌تواند به سادگی و با اطمینان اقدام به سرمایه‌گذاری در بورس نماید. فراهم کردن محتوای آموزشی در قالب ویدیو، پادکست، پست‌های تصویری در شبکه‌های اینستاگرام و تلگرام گروه مخاطبین علاقه‌مند به ورود به بازارهای سرمایه را نیز تحت پوشش قرارد داده است. همچنین این سایت اخبار روز مرتبط با حوزه‌های سرمایه را از سایت‌های خبری معروف مانند سایت خبر آنلاین و یا سایت تابناک (پربیننده‌ترین سایت خبری فارسی) انتخاب کرده و مطالب مهم را با دو تیتر خبری  پربازدیدترین خبرها و مهمترین خبرها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

محتوای سایت سیگنال

محتوای سایت سیگنال شامل بخش‌های آموزشی درباره‌ی صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سهام، اوراق بدهی، طلا و سکه، ارز، کامودیتی، بانک و بیمه و ارز دیجیتال به همراه اخبار روزانه‌ی این حوزه‌ها و همچنین امکانی برای تماس و پرسش مخاطبین از متخصصان این سایت می‌باشد. در هریک از این بخشها مقالات متعددی پیرامون این موضوعات و آموزش آنها از پایه و همچنین مقایسه و معرفی زوایای مختلف آنها قرار داده شده است.

وبسایت سیگنال با استفاده از محتوای آموزشی و تخصصی و به کار بردن چاشنی خلاقیت و بیان ساده توانسته مخاطبین زیادی را در فضای مجازی به خود اختصاص دهد. به طور کلی سایت سیگنال می‌تواند مکان مناسبی برای آموختن و کسب مهارت سرمایه‌گذاری برای افراد علاقه‌مند به این حوزه و همچنین مشاوری مطمئن و کارآزموده برای افراد فعال در بازارهای سرمایه‌گذاری باشد.

همچنین شما می‌توانید برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره سایتهای مشابه به آرشیو سایت سبز آبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتسرمایه گذاری
رتبه الکسا50432
آدرس سایتhttps://isignal.ir/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری ,