اپلیکیشن سیگنال با هدف فراهم کردن بستری جامع و به روز برای فعالیت در بازارهای مالی طراحی شده است. امکانات و مجموعه اطلاعات ارائه شده در این اپلیکیشن کاربر را در مسیر سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی مختلف مانند سهام، اوراق بدهی، طلا و … و در نتیجه رشد و مدیریت سرمایه‌اش یاری می‌دهد. متخصصین تکنولوژی و مالی مجموعه سیگنال با بررسی و تحلیل دائمی بازارهای مالی تلاش می‌کنند تا اطلاعات به روز، دقیق و قابل اعتمادی در اختیار کاربران قرار گیرد.

هم اکنون اپلیکیشن سیگنال بازارهای سهام، ارز، طلا، سکه، ارزهای دیجیتال، اوراق بدهی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، کالاهای اولیه و بانک ها را پوشش می‌دهد. بدین ترتیب کاربران نه تنها به آخرین اخبار، تحلیل‌ها و مقاله‌های این بازارها دسترسی دارند و از تاثیر بازارها روی یکدیگر مطلع می شوند بلکه می‌توانند به صورت لحظه‌ای بازارهای دلخواه خود را رصد کنند.

امکانات اپلیکیشن سیگنال

ماشین حساب یکی از امکانات کاربردی این اپلیکیشن برای انجام محاسبه تبدیل ارز، وام‌های بانکی، سود اوراق بدهی و … است. سایر امکانات گسترده‌ای که اپلیکیشن سیگنال در هر یک از بازارهای تحت پوشش در اختیار کاربر قرار داده‌است به شرح زیر است:

  • در منوی بازار سهام، در کنار اخبار و تحلیل روز، نمای کلی بازار، حجم معاملات، سهام‌هایی که بیشترین خرید یا فروش را داشته‌اند، در اختیار کاربران قرار داده شده‌است.
  • نرخ لحظه‌ای و نمودارهای کوتاه مدت تا بلند مدت چندساله تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال در منوی ارز دیجیتال در دسترس کاربر است.
  • قابلیت منحصر به فردی که در منوی ارز فراهم شده است این است که قیمت ارز نه فقط در بازار آزاد بلکه در سامانه سنا و نیما نیز به همراه نوسانات آن نمایش داده می‌شود.
  • قیمت‌های به روز و قابل اعتماد سکه و طلا در عیارهای مختلف و انس جهانی به همراه نمودارهای پیشرفته تحلیلی شش ماهه و یک ساله آن را در منوی طلای اپلیکیشن سیگنال خواهید یافت.
  • اطلاعات مربوط به انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی، مختلط و درآمد ثابت شامل میزان بازدهی، نمودار قیمت و … را در منوی صندوق‌های سرمایه‌گذاری و اطلاعات اوراق بدهی مانند سود دوره‌ای، سود در سر رسید وضعیت لحظه‌ای بازار را در منوی اوراق بدهی به دست خواهید آورد.
  • کالاهای اولیه شامل فلزات و نفت و مشتقات آن هرکدام منوی جداگانه‌ای دارند که شامل قیمت لحظه‌ای و نمودار تغییرات قیمت در بازه‌های زمانی متفاوت می‌شود.
  • در منوی بانک کاربر می‌تواند از به روزترین وام‌ها و خدمات بانکی و اطلاعات مربوط به آن مطلع شود. سامانه های هر بانک نیز در این منو معرفی شده‌اند.

در طراحی اپلیکیشن سیگنال بحث آموزش نیز فراموش نشده‌است و شما ‌می‌توانید در حوزه شناخت صندوق‌های سرمایه‌گذاری و ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری در بورس و سهام از آموزش‌های کاربردی این اپلیکیشن استفاده کنید.

در انتها لازم به ذکر است که تیم متخصصین سیگنال مجموعه‌ای کامل از اطلاعات عمومی و تخصصی، اخبار روز، تحلیل بازار و مطالب آموزشی را در وبسایت سیگنال برای علاقه‌مندان به بازارهای مالی و فعالین این حوزه جمع آوری کرده‌اند. همچنین اگر تیپ یادگیریتان شنیداری است و یا به محتوای صوتی و پادکست علاقه دارید، پادکست سیگنال انتخاب خوبی برای آشنایی با انواع بازارهای مالی و نحوه عملکرد هر یک از آن‌ها است.

اپلیکیشن سیگنال را برای دستگاه‌های مختلف می‌توانید از طریق لینک‌های موجود جدول زیر دانلود کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهSignal Groups
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.2 و بالاتر
حجم نسخه اندروید9.1
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
ورژن ios مورد نیازiOS 10.0
امتیاز گوگل پلی4.6
حجم نسخه ios22.38
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود