معرفی نرم‌افزار سامان تریدر

فعالیت و کسب سود در بازار بورس نیازمند آشنایی با آن است و باید به جای اتکا به توصیه‌ها و پیشنهادهای دیگران، با توجه به پیام‌های بازار و تقویت قدرت تحلیل آن دست به معامله زد. این دقیقا همان موضوعی است که بسیاری از افراد تازه وارد را متحمل ضرر و زیان می‌کند. در همین راستا گروه نرم افزاری سامان سیستم، نرم‌افزار سامان تریدر را با هدف معرفی سهام مناسب در کنار ارائه و آموزش درک صحیحی از بازار برای سیستم عامل ویندوز و اندروید طراحی و عرضه کرده‌است.

نرم‌افزار سامان تریدر حاصل دست رنج شش سال تلاش تیم توسعه دهنده در مطالعه و آنالیز بورس سهام ایران است. سیستم معاملاتی سامان تریدر بر مبنای تحلیل تکنیکال و بنیادی طراحی شده‌است. این نرم‌افزار با به کارگیری اندیکاتورها و اسیلاتورهای متداول در کنار بررسی تاثیر گزارش‌ عملکرد شرکت‌های بورسی در رشد سهام، ضمن کنترل میزان ریسک بهترین سیگنال‌های خرید و فروش و پیشنهادهای یک معامله موفق را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در این نرم‌افزار علاوه بر تحلیل تکنیکال سهام و روندسوددهي شرکت‌ها و رتبه بندی تحقق سود شرکت‌ها، پارامترهای بسیار موثر در تعیین سهام‌های برتر یعنی فاکتورهای معاملاتی کانسلیم نیز ارائه می‌شوند.

برای آشنایی و مطالعه کامل پارامترهای مهم جعبه ابزار سامان تریدر به این صفحه در وبسایت مجموعه  مراجعه کنید.

موفقیت در بازار بورس بدون داشتن سیستم و استراتژی معاملاتی برای جلوگیری از تصمیم‌ها و خرید و فروش فکر نشده یا هیجانی ممکن نیست. سیستم معاملاتی نرم افزار سامان تریدر متشکل استراتژی‌های پیشرفته و حرفه ای است که به صورت خودکار با وضعیت بازار منطبق می‌شود و همچنین معامله را از برخورد هیجانی و احساسی مصون می‌دارد. سامان تریدر نه تنها با معرفی مطمئن‌ترین نقاط ورود و خروج، اعلام وضعیت نگهداری یا خرید و فروش، موقعیت‌های سودآور و پر بازده را فراهم می‌کند بلکه قدرت بازارخوانیتان را نیز بالا برده و نگرش و رفتار صحیح یک معامله‌گر حرفه ای را در شما ایجاد می‌کند.

برای استفاده از امکانات و قابلیت‌های هوشمند سیستم معاملاتی این نرم‌افزار می‌توانید از این لینک بسته به نیاز و بودجه‌تان اشتراک یک ماهه، شش ماهه و یا یک ساله تهیه کنید. همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای مشابه می‌توانید به بخش آرشیو نرم‌افزار سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهSaman System Group
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.0.3 و بالاتر
حجم نسخه اندروید4.7
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی3.9