معرفی

تیم حرفه ای سایت سهام یاب، سایتی مفید در حوزه ی بازار بورس، برای دسترسی بهتر از امکانات سایت و آسایش هر چه بیشتر مخاطبان، نرم افزار سهام یاب را طراحی کرده اند.

امکانات

نرم افزار سهام یاب با فراهم کردن تالار گفتگو و ایده ی به اشتراک گذاری نظرها و تحلیل نمادهای بازار بورس و فرابورس ایران، به کاریران کمک می کند که معاملات خود را به شکل آگاهانه انجام دهند. حدود ۵۰ هزار نفر از این نرم افزار استفاده می‌کنند که با توجه به چنین جامعه آماری و جریان اطلاعاتی عظیمی که ایجاد می‌شود برای تازه واردان به این بازار سرمایه گزینه ی انتخابی بسیار مناسبی است.
از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به امکان انجام معاملات آنلاین، رویت نقشه هر روز بازار، اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال، اطلاعات تغییر قیمت شرکت ها، اخبار به روز صنعت و تجارت و… می توان اشاره کرد.

کاربران تازه وارد به بازار بورس می توانند از بخش مشاوره ی سرمایه گذاری بهره برده و با خرید اشتراک به عنوان کاربر ویژه از امکانات خاص نرم افزار استفاده کنند.

کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که نظرات و ایده های مطرح شده در تالار گفتگو صرفا ایده ها و نظرات شخصی می باشد و به هیچ عنوان سیگنال خرید و فروش از جانب سهام یاب نیست. از طرفی تیم سهام یاب برای جلوگیری از هر گونه اطلاع رسانی اشتباه صفحه ی سهام یاب را راه اندازی کرده است و بدین شکل می توان به اطلاعات و اخبار موثق دست یافت.

نرم افزار سهام یاب به افراد متخصص نیز این امکان را می دهد که با ارائه ی تحلیل های تخصصی خود پل ارتباطی مناسبی با مخاطبانی که سلیقه ی معامله گری مشابه دارند برقرار کنند.

دسترسی

نسخه ی اندروید این نرم افزار در گوگل پلی و کافه بازار موجود است. کاربران ios می توانند از نسخه ی وب ایلیکیشن آن استفاده کنند.

اطلاعات اپلیکیشن
حجم نرم افزار5 مگابایت
تیم توسعه دهندهشرکت توسعه پایدار جهان هوشمند
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
ورژن اندروید مورد نیاز5.1 به بالا
حجم نسخه اندروید5
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی3.2