معرفی

کیم کیوساکی در سبک منحصر به فرد و کاملا شخصی خود، رویکردی سرراست در یافتن شجاعت، غلبه بر سردرگمی و ایجاد اعتماد به نفس و مولفه‌های لازم برای تحقق یافتن رویاهای مالی ارائه می‌دهد. کیم در کتاب زن پولدار داستان‌های واقعی و سرمایه گذاری‌های خودش و سایر زنان موفق را به اشتراک می‌گذارد.

کتاب زن پولدار فراخوانی است برای تمام زنان در سراسر دنیا تا نگاهی عمیق به چالش‌هایی شخصی، عقب نشینی‌ها، پیروزی‌ها در مسیر زندگیشان داشته باشند تا بتوانند زندگی مالی که استحقاقش را دارند رهبری کنند.

کتاب زن پولدار تنها برای زنان نوشته شده، نویسنده معتقد است چگونگی سرمایه گذاری، نحوه خرید و فروش سهام یا چگونگی یافتن یک ملک اجاره‌ای سوذآور برای مردان و زنان یکسان است، آنچه متفاوت است، مسائل منحصر به فردی است که زنان هنگام پرداخت پول و سرمایه گذاری با آن روبرو می‌شوند. در اینجا به برخی آمار در مورد زنان اشاره می‌شود. 47 درصد از زنان بالای 50 سال تنها هستند، 50 درصد ازدواج ها به طلاق ختم می‌شود، در اولین سال پس از طلاق سطح زندگی یک زن به طور متوسط 73 درصد کاهش می‌یابد، 90 درصد از کل زنان در طول زندگی خود تنها مسئولیت رفاه اقتصادی را بر عهده دارند. باید بپذیریم آنچه برای مادران و مادربزرگ‌ها کارآمد بود برای اکثر زنان، دختران و نوه‌هایشان موثر نیست.

نویسنده تاکید دارد زمان آن فرا رسیده که زنان با پول خود هوشمندتر شوند.  و آنان را به آموزش تشویق خواهد کرد تا امنیت مالی و آرامش روانی را که سزاوارش هستند تجربه کنند.

فهرست کتاب زن پولدار

مقدمۀ: رابرت کیوساکی
فصل 1: ناهار با دخترها
فصل 2: دربارۀ دخترها
فصل 3: داستان من
فصل 4: روزی روزگاری هاوایی
فصل 5: چه چیز از پول مهم‌تر است؟
فصل 6: من برای هیچ کاری وقت ندارم
فصل 7: استقلال مالی به چه معناست؟
فصل 8: زنان در امور مالی به اندازۀ لازم باهوش نیستند
فصل 9: چگونه سریع هوشمند شویم؟
فصل 10: از ترس زبانم بند آمده است
فصل 11: چه مقدار پولدار هستیم؟
فصل 12: من پولش را ندارم
فصل 13: دربارۀ پول چه می‌دانید؟
فصل 14: همسرم تمایلی ندارد
فصل 15: به چه دلیل زن‌ها در سرمایه‌گذاری استاد هستند؟
فصل 16: آیا آماده هستید؟
فصل 17: 90 درصد موفقیت، عمل کردن است
فصل 18: فقط شروع کن!
فصل 19: 3 نوع سرمایه‌گذاری/3 نوع مرد
فصل 20: چهار فاکتور کلیدی برای موفقیت در سرمایه‌گذاری
فصل 21: فاکتورهای دیگر برای موفقیت در سرمایه‌گذاری
فصل 22: چه برنامه‌ای دارید؟
فصل 23: یک، دو، شلیک
فصل 24: شام با دخترها

دسترسی

اگر علاقمند به مطالعه‌ی نسخه چاپی کتاب زن پولدار هستید، از دیجیکالا و شهر کتاب آنلاین می‌توانید سفارش دهید. نسخه‌ی الکترونیکی نیز در کتابراه و فیدیبو موجود است. برای آشنایی با کتاب‌های بیشتر در حوزه‌ی مالی بازدید از صفحه دایرکتوری کتاب سبزآبی را از دست ندهید.

اطلاعات کتاب
نویسندهکیم کیوساکی، رابرت کیوساکی
تاریخ انتشار2006
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات280
ناشرطاهریان