معرفی

در کتاب دسیسه ثروتمندان ، رابرت کیوساکی به بررسی این مسئله که چرا بسیاری از مردم در انتظار تغییر سیستم‌های مالی و سیاسی جهان هستند، می‌پردازد. او نظر خود را به اشتراک می‌گذارد و معتقد است که تغییر خود بسیار آسان‌تر از صبر کردن برای تغییر رهبران و سیاست‌های جوامع است.

آیا وقت آن رسیده است که کنترل پول و آینده‌ی مالی خود را در دست بگیرید؟ آیا می‌دانید کسانی که دنیای مالی را کنترل می‌کنند نمی‌خواهند شما بدانید؟ آیا می‌خواهید مفاهیم پیچیده و گیج کننده مالی ساده شود؟ اگر پاسخ این سوالات برایتان مثبت است، خواندن کتاب دسیسه ثروتمندان را به شما توصیه می کنیم. در سال 1971 زمانی که نیکسون رئیس جمهور آمریکا دلار را از استاندارد طلا خارج کرد، قوانین پول تغییر کرد و امروزه پول دیگر پول نیست بلکه یک دانش است.

کیوساکی کتاب دسیسه ثروتمندان را برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند دانش مالی خود را افزایش دهند و زندگیشان را در کنترل خود قرار دهند نگاشته است. به گفته ی نویسنده ما با چشم نمی توانیم دنیای آینده را ببینیم.” آینده نامرئی است و باید با ذهن آن را دید.”  او اقتصاد جدید و تعاریف جدیدی از ثروت را می‌بیند. او معتقد است که میلیونرها و میلیاردرهای جدیدی وجود خواهند داشت و پول با سرعت فوق العاده بالا بدست خواهد آمد. و سوال اصلی این است که آیا می‌خواهید در میان ثروتمندان جدید باشید یا خیر؟

اقتصاد قدیمی، اقتصادی که ما آن را می‌دانستیم، بر نمی‌گردد. یک اقتصاد جدید متولد شده است، اقتصادی که توسط بچه هایی که از سال 1990 به بعد متولد شده اند، یعنی جوانانی که فقط دنیای نامرئی و پر سرعت آینده را می شناسند، شناخته می‌شود.

فهرست کتاب دسیسه ثروتمندان

بخش اول: دسیسه

ریشه تمام پلیدی ها

فصل اول: آیا اوباما می تواند دنیا را نجات دهد؟

فصل دوم: دسیسه بر علیه آموزش ما

فصل سوم: دسیسه بر علیه پول ما: بانک ها هرگز ورشکست نمی شوند

فصل چهارم: دسیسه بر علیه ثروت ما

فصل پنجم: دسیسه بر علیه هوش مالی

بخش دوم: حمله متقابل

فصل ششم: امروز ما کجاییم؟

فصل هفتم: نام بازی شما چیست؟

فصل هشتم: پول خودتان را چاپ کنید

فصل نهم: رمز موفقیت فروش

فصل دهم: ساختن برای آینده

فصل یازدهم: آموزش مالی

فصل دوازدهم: اگر اداره سیستم مدارس در دست من بود

جمع بندی

دسترسی

نسخه‌ی چاپی کتاب دسیسه ثروتمندان در دیجیکالا و آدینه بوک موجود است. اگر علاقمند به خواندن نسخه‌ی انگلیسی کتاب هستید می‌توانید از سایت آمازون سفارش دهید که به کشور عزیزمان نیز ارسال دارند.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی
تعداد چاپهفتم
تاریخ انتشار2009
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات220
ناشرستوس