معرفی

کتاب برادر ثروتمند خواهر ثروتمند ، اثر نویسنده‌ی معروف رابرت کیوساکی، بیانگر داستان‌های واقعی و الهام بخش زندگی رابرت کیوساکی و خواهرش  امی کیوساکی است که با وجود تفاوت‌های بسیار آن‌ها، در واقع اعتقاد خواننده را به قدرت هدف، اهمیت عملگرایی و توانایی غلبه بر موانع  در جهت رسیدن به زندگی مالی و معنوی غنی تایید می‌کند.

در سال 1962 ایالات متحده یک بمب اتمی را در ده مایلی ساحل جزیره‌ی کریسمس در اقیانوس جنوبی منفجر کرد. از آن زمان دو خواهر و برادر در شرایط خانوادگی کاملا یکسان  در مسیرهای کاملا متفاوتی به سمت خدا، پول و خوشبختی قرار گرفتند. رابرت یک نویسنده، کارآفرین و معلم مشهور در جهان و امی خواهرش یک راهبه، نویسنده و معلم امور معنوی آیین بودایی شد.

این دو خواهر و برادر معتقدند که انسان در طول سفر زندگی دو خانواده دارد، اولی خانواده بیوولوژیکی که در آن به دنیا می‌آییم و دومی خانواده معنوی و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم و ما را در مسیر رشدمان هدایت می‌کند. در واقع خانواده‌ی معنوی ما نقش اصلی را در رسیدن به شادمانی و ثروت حقیفی ایفا می‌کند. کتاب برادر ثروتمند خواهر ثروتمند در سفر زندگی، هنگام جستجوی حقایق، هدف و مسیر رسیدن به ثروت، چه از نظر مالی و چه معنوی، به خوانندگان الهام می‌بخشد.

فهرست کتاب برادر ثروتمند خواهر ثروتمند

فصل اول: از پنجره اتاق پذیرایی

فصل دوم: پناهگاهی در برابر طوفان

فصل سوم: یک تاریخ گویا

فصل چهارم: زندگی های در حال گذر (زندگی های گذرا)

فصل پنجم: مسیرهای نخستین

فصل ششم: وقتی که بزرگ شدی چکاره می خواهی شوی؟

فصل هفتم: بارقه های ایمان

فصل هشتم: چرا ما از معلمانمان پیروی می کنیم

فصل نهم: اصول برادر ثروتمند رابرت

فصل دهم: اصول خواهر ثروتمند امی

فصل یازدهم: حیات و مرگ

فصل دوازدهم: زندگی با رضایت، مرگ با رضایت

دسترسی

نسخه‌ی چاپی کتاب برادر ثروتمند خواهر ثروتمند ، در سایت دیجیکالا و انتشارات نسل نواندیش و کاراکتاب موجود است. به راحتی می‌توانید سفارش دهید.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی
تعداد چاپاول
تاریخ انتشار2009
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات360
ناشرنسل نواندیشان