امروزه با توجه به رشد سریع علم در همه حوزه‌ها گسترش دانش و به روزآوری مداوم آن امری مهم برای پیشرفت و موفقیت کاری است. تهیه محتوای آموزشی در قالب فایل صوتی برای انسان امروز که همواره با کمبود وقت مواجه است و بخش قابل توجهی از زمان خود را در مسیر یا در صف انتظار می‌گذراند، راهکار هوشمندانه‌ای است که برای رفع این مشکل توسط شرکت نرم افزاری سپیدار سیستم آسیا به کار گرفته شده‌است. این شرکت با هدف ارتقا و به روز رسانی سطح دانش افراد فعال در حوزه‌های حسابداری و مدیریت مالی اقدام به تهیه محتوای آموزشی صوتی در قالب پادکست کرده‌است. اپلیکیشن رادیو مالی نیز به عنوان بستری برای ارائه و به اشترا‌گذاری این محتوا طراحی و عرضه شده است.

مطالبی پیرامون نکات و استانداردهای حسابداری، قوانین مالیات و بیمه و مدیریت کسب و کار از جمله مباحثی هستند که با همکاری اساتید خبره این حوزه‌ها، در این محتوای صوتی به آن‌ها پرداخته می‌شود. به علاوه شما می‌توانید سوالات خود در این زمینه‌ها را مطرح کنید تا  تیم تولید محتوا در اپیزودهای بعدی به آن‌ها بپردازد.

اگرچه مجموعه سپیدار سیستم برای دسترسی راحت‌تر مخاطب به محتوای ارزشمند تولید شده، این اپلیکیشن را تهیه کرده است (اپلیکیشن رادیو مالی را می‌توانید از لینک‌های قرار داده شده در جدول اطلاعات انتهای متن دانلود کنید)؛ اما اپلیکیشن رادیو مالی یک بستر اختصاصی طراحی شده برای این محتوای صوتی نیست. به این معنی که شما می‌توانید در سایر اپلیکیشن‌های پادگیر مانند castbox و یا Apple Podcasts نیز به این محتوا دسترسی داشته باشید. به علاوه تمامی پادکست‌های منتشر شده، از طریق وبسایت مجموعه سپیدار سیستم هم قابل دریافت هستند. امکان دانلود رایگان فایل‌های صوتی پادکست رادیو مالی از طریق این لینک فراهم شده‌است و شما می‌توانید هر یک از ایپزودهای دلخواهتان را به صورت جداگانه بر روی سیستم خود ذخیره کنید.

ساخت حساب کاربری و دسترسی به پاسخ سوالاتی که در رابطه با اپیزودها پرسیده‌اید در صندوق پیام، امکانات جدیدی هستند که در نسخه نهایی اپلیکیشن رادیو مالی فراهم شده‌است و می‌توانند دلیلی برای دانلود و نصب این اپلیکیشن باشند.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهDelino Co
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.4 و بالاتر
حجم نسخه اندروید4.5
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.7
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود