پادکست راوی بورس بخش صوتی مجموعه‌ی چندرسانه‌ای راویست که تلاش می‌کند اخبار و تحلیل‌های کوتاه روزانه‌ای از بورس ایران بدهد. این پادکست یک پادکست نوپاست و به تازگی از اوایل تابستان ۹۹ شروع به کار کرده است. و با هدف ارائه تحلیل‌های روزانه‌ی بازار بورس برای مخاطبان، به شبکه‌ی خبری چندرسانه‌ای راوی پیوسته است.

این شبکه‌ی خبری در تلاش است تا با استفاده از بسترهای فضای مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و توییتر اخبار و تحلیلهایی جامع در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

موضوع پادکست راوی بورس:

در این پادکست که هدف آن همانطور که ذکر شد ارائه‌ی تحلیل‌های روزانه‌ی بازار بورس برای کمک به مشتاقان و فعالین عرصه بازار بورس که تعداد آنها در سال گذشته بسیار افزایش یافته است، هر روز تحلیلی از کلیت بازار بورس توسط یک کارشناس باسابقه ارائه می‌شود. کارشناس این پادکست، دکتر حسین محمودی اصل است. ایشان از فعالین بازار سرمایه و کارشناسان اقتصادی باسابقه بورس بوده و سالهاست در زمینه ی ارائه ی تحلیل دستی بر قلم دارد. دکتر محمودی با سایتهای خبری اقتصادی بسیاری مانند سایت اقتصاد آنلاین، سایت پول نیوز و سایت های بسیار دیگر همکاری کرده و مقالات مفیدی منتشر کرده است.

در بخش دایرکتوری سایت سبزآبی می‌توانید بیشتر درباره این سایت‌های خبری اطلاعات به دست بیاورید.
بنابرین شما می‌توانید برای اطلاع از اتفاقات روزانه‌ی بازار بورس و به دست آوردن تحلیلی صحیح و کارشناسانه به پادکست راوی بورس مراجعه کنید و این تحلیل روزانه را از زبان دکتر محمودی بشنوید. از نکات مثبت پادکست راوی بورس می‌توان به استفاده از کارشناسی خبره و متحخصص، کوتاه بودن پادکست در عین جامع بودن آن و پیوستگی در ارائه روزانه ی پادکست اشاره  کرد.

مخاطبین علاقمند به حوزه ی بازار بورس می توانند با احتصاص دقایقی کوتاه در هر روز از تحلیل جامعی از بازار بهره مند شوند. در آخر اگر علاقمند به پادکستهای مشابه در این حوزه هستید به شما پیشنهاد میکنیم به صفحه آرشیو پادکست سبزآبی در این لینک سر بزنید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2020
دوره انتشار1 روز
مدت زمان هر اپیزود5 دقیقه
نوع پادکستپادکست مصاحبه ای
تعداد اپیزودبین 10 تا 50 اپیزود
لینک پادکستپادکست راوی بورس