معرفی پادکست رادیو پول نیوز

مجموعه پادکست رادیو پول نیوز یک بخش شنیداری جدید برای سایت خبری پول نیوز است که در این لینک به معرفی آن پرداختیم. این مجموعه پادکست که شامل خبرهای روز در حوزه اقتصادی و تحلیل آن‌ها از دید تحریریه سایت می‌باشد و در یک بازه‌ی زمانی کوتاه و تنها در ۱۱ قسمت و روزانه تهیه شد. خبرها و تحلیل‌های ارائه شده در این قسمت‌ها جذاب و جالب با تدوینی بسیار مناسب تهیه شده است. استفاده از موسیقی مناسب، صدای گیرا و طنز در تحلیل این پادکست‌های کوتاه را برای مخاطبین بسیار جذاب کرده است.
از موضوعات جالبی که در این پادکست‌ها در کنار خبرهای روزانه به آن پرداخته شده است می‌توان به گرانی بنزین، تعطیلی گردشگری، ثبت‌نام خودرو، تغییرات در یارانه معیشنی، تولیدات خودرو جدید سایپا، عیدی کارکنان دولت، سیل و خواب رییس جمهور، وضعیت وزارت کشاورزی، ارز، طلا و سکه و … اشاره کرد. این پادکست‌ها توسط محمدعلی رفیعی اجرا شده‌اند.
با توجه به مطالب زیاد در حوزه خبرهای اقتصادی کشور و همچنین پتانسیل خوب رادیو پول نیوز که پادکست‌های خود را با عنوان ۹۰ درجه منتشر کرده بودند، انتظار می‌رفت که این روند ارائه‌ی روزانه‌ی پادکست‌ها ادامه‌دار باشد اما به هرحال مدتی است که تولید نمی‌شوند. بنابرین اگر علاقه‌مند به شنیدن خبرهای حوزه‌ی اقتصاد به صورت روزانه هستید فعلا نمی‌توانیم این پادکست را توصیه کنیم چون تولید آن متوقف شده است اما با شروع مجدد تولید آن حتما می‌توانید به عنوان بخشی جذاب از خبرهای روزانه پادکست پول نیوز را در برنامه خبری روزانه خود بگنجانید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2019
مدت زمان هر اپیزود5 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره
تعداد اپیزودبین 10 تا 50 اپیزود
لینک پادکستپادکست رادیو پول نیوز