برای اطلاع‌رسانی قیمت ارز، طلا و سکه و سایر دارایی‌ها برنامه‌ها و سایت‌های متعددی طراحی شده‌است که هر یک تلاش می‌کنند به نحوی نیاز کاربر را پاسخ دهند. برخی از این اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها که مزیت‌های بیشتری دارند و یا قیمت دارایی‌هایی گسترده‌تری را ارائه می‌دهند، در دایرکتوری نرم‌افزار سبزآبی معرفی شده‌اند. اپلیکیشن نرخ نیز یک برنامه سبک و کم حجم برای اطلاع‌رسانی قیمت ارز، طلا و سکه است. در آخرین نسخه منتشر شده این برنامه در بهمن 98 بخش ارزهای دیجیتال نیز به آن اضافه شده است. بنابراین از این پس کاربران به صورت روزانه به نرخ لحظه‌ای و تغییرات قیمت 32 ارز رایج کشورها، بیش از 50 ارز دیجیتال، طلا در عیارهای مختلف و انواع سکه دسترسی دارند.

در این برنامه علاوه بر قیمت آزاد ارز، قیمت اعلام شده ارز مرجع و سامانه سنا نیز ارائه می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند روند تغییرات قیمت را در نمودارهایی با بازه زمانی 7 روزه، مشاهده کنند. با مبدل ارز حرفه‌ای اپلیکیشن نرخ نیز امکان تبدیل ارز مورد نظر به بیش از 32 ارز مقصد فراهم شده است.

مزیت‌های اپلیکیشن نرخ

در بین اپلیکیشن‌های متعددی که برای اطلاع‌رسانی قیمت روز طلا، ارز، سکه، سهام و … وجود دارد، اپلیکیشن نرخ، حجم کمی دارد و با یک رابط کاربری ساده اطلاع مورد نیاز مخاطب را به سرعت و بدون پیچیدگی در اختیارش قرار می‌دهد. در کنار این مزیت، تعداد بالای تبلیغات این اپلیکیشن مورد انتقاد کاربران نرخ است، که بر اساس گفته تیم توسعه نرخ، در نسخه‌های آتی تلاش خواهد شد تا این مشکل برطرف شود.

به طور کلی اگر به اطلاعات جامعی در مورد تغییرات قیمت دارایی‌های مختلف و یا ابزار تحلیل این تغییرات نیاز ندارید و صرفا به دنبال برنامه‌ای برای اطلاع از یک قیمت قابل اعتماد هستید اپلیکیشن نرخ به خاطر سادگی و پشتیبانی تمامی دارایی‌های متداول، پیشنهاد می‌شود. این برنامه را در گوگل پلی از لینک جدول اطلاعات اپلیکیشن دانلود کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهShamimSoft
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز2.3 و بالاتر
حجم نسخه اندروید8.9
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.5