با اپلیکیشن نبض بورس هر آنچه در بازار سرمایه ایران رخ می‌دهد در دسترس شما است. این اپلیکیشن همه امکانات مورد نیاز برای فعالیت در بازار سرمایه ایران را در یک بستر یکپارچه برای شما فراهم کرده است.

کاربران این برنامه می‌توانند دیده‌بان مورد علاقه خود را بسازند، به صورت لحظه‌ای از تغییرات قیمت سهم‌های مختلف و همچنین طلا و ارز مطلع شوند و با کمک اندیکاتورهای پیشرفته‌ی تعبیه شده در این اپلیکیشن نمادهای مورد نظرشان را تحلیل کنند. در اپلیکیشن نبض بورس نمای بازار به دو بخش مجزای بورس و فرا بورس تفکیک شده‌است. در هر نما جدول‌های تاثیر در شاخص، شاخص‌های منتخب، نمادهای پربیننده و بازار نقدی بورس و فرابورس در یک نگاه قابل مشاهده است. در این برنامه منوی هر سهم، شامل اطلاعاتی از جمله نمای سهم، تاریخچه و آمار ابتدایی سهم از تاریخ مورد نظر کاربر می‌شود.

با این اپلیکیشن برای رویت پیام‌های ناظر بورس، کدال و اخبار بورس و دنیای اقتصاد دیگر نیازی به دانلود چندین برنامه مختلف یا جستجو در اینترنت نخواهید داشت زیرا با نبض بورس تمامی این اطلاعات در اختیار شما است. این برنامه یک شبکه اجتماعی برای بازار بورس و فرابورس است. شما می‌توانید در فروم‌های گفتگوی نبض بورس با دیگر فعالان بازار به بحث و تبادل نظر بپردازید و با تحلیل‌هایی که سایر کاربران برای هر سهم ارائه کرده‌اند آشنا شوید. در آپدیت جدید اپلیکیشن نبض بورس، بخش عرضه اولیه نیز اضافه شده است. به این ترتیب دیگر عرضه‌های اولیه را که معمولا معامله‌های پر سودی هستند از دست نخواهید داد.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهMHcompany
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.0.3 و بالاتر
حجم نسخه اندروید2.9
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.8