معرفی

رابرت کیوساکی  در شاهکار جدیدش، کتاب تیم سرمایه گذاری مهمتر از پول ، به اهمیت وجود تیم خوب، کار گروهی و اینکه چطور می‌توان با یک تیم قوی به موفقیت‌های مالی بسیاری دست پیدا کرد، خواهد پرداخت. در این کتاب  از شرکت‌های بزرگی که زمانی کوچک بودند و اینکه چطور به موفقیت‌های کنونی رسیده‌اند مثال زده می‌شود.

افراد در سراسر دنیا ایده‌های میلیونی فراوانی دارند. آن‌ها اطمینان دارند که محصول یا خدمات جدید و نوآوری آن‌ها، ثروتمند شدنشان را در پی خواهد داشت. اما مسئله این است که بیشتر آن‌ها نمی‌دانند  چگونه این ایده‌ها را به اسکناس تبدیل کنند. به گفته‌ی بسیاری از دانشمندان علوم  اجتماعی، مهمترین نکته در زندگی انسان‌ها جنبه‌ی اجتماعی و حرفه‌ای آن‌ها مانند تیم کاری، دوستان، مردم در معاشرت می‌باشد.

افرادی که ما را احاطه کرده‌اند و کسانی که برای مشاوره و راهنمایی گرفتن به آن‌ها مراجعه می‌کنیم می‌توانند تفاوت بین موفقیت و شکست باشند. به طور مثال اگر افراد اطرافتان ذهن فقیری داشته باشند ذهن شما نیز فقیر خواهد ماند. تیم شما در زندگی و کسب و کار در محقق شدن ایده‌ی میلیون، تعیین کننده است.

در این کتاب ، نویسنده از تیم موفق خود و اینکه چطور استعدادها و توانایی‌هایشان در خلق مجموعه بزرگ او تاثیرگذار بوده می‌گوید.

فهرست کتاب تیم سرمایه گذاری مهمتر از پول

مقدمه
پیشگفتار
بخش 1: اعضای تیم شما چگونه افرادی هستند؟
بخش 2: زندگی واقعی صاحبان تجارت
فصل 1: ثروتمندان هرگز برای پول کار نمی‌کنند
بخش 3: چه کاری می‌توانم انجام دهم؟
فصل 2: قدرت تشخیص آنچه که قابل رویت و مشاهده نیست
فصل 3: افسانه و جادو
فصل 4: ایده‌های ارائه شده برای فروش اجباری
فصل 5: چرا به افتخارات نیازمند هستید؟
فصل 6: هفت گام برای دستیابی به مسئولیت محدود
فصل 7: مشاوران مالیاتی آگاه و با تجربه را انتخاب کنیم
فصل 8: معرفی سرمایه‌گذاری چهارگانه
فصل 9: انتخاب راه درست و صحیح
فصل 10: شناخت و درک سرمایه‌گذاران و سرمایه‌داران اجتماعی
فصل 11: تسلط بر مثلث B-I

دسترسی

اگر علاقمند هستید نسخه چاپی کتاب تیم سرمایه گذاری مهمتر از پول را تهیه کنید می‌توانید از سایت انتشارات طاهریان و گیسوم اقدام کنید. نسخه‌ی الکترونیکی آن نیز در کتابراه و طاقچه  در دسترس است.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی
تعداد چاپدوم
تاریخ انتشار2017
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات512
ناشرطاهریان