پادکست مدیر پولساز زیرمجموعه صوتی سایتی با همین نام است که هدف اصلی آن آموزش مهارت سرمایه‌گذاری اصولی برای افزایش دارای و ثروت است. این مجموعه بر این باور است که اگر افراد بتوانند پول راحت‌تر و بیشتری به دست آورند و آن را به نحوی سرمایه‌گذاری کنند که سبب افزایش داراییشان شود، می‌توانند از زندگی با ارزش خود بیشتر استفاده کنند و لازم نیست وقت و عمر خود را صرف زیاد کار کردن برای به دست آوردن دارایی کنند. این پادکست تاکنون شش قسمت منتشر کرده است

عناوین پادکست مدیر پولساز:

  • آموزش کسب درامد و سرمایه‌گذاری
  • تحلیل افزایش قیمت بنزین
  • چگونه سرمایه‌گذاری درستی انجام دهیم؟
  • فرصت های سرمایه‌گذاری در ایران
  • یک تغییر کوچک هزار نتیجه‌ی بزرگ

به عنوان مثال قسمت سوم این پادکست که به آموزش نحوه ی سرمایه‌گذاری درست می‌پردازد، به سوالاتی نظیر این که: چرا اغلب سرمایه‌گذاران ضرر می کنند؟ سه روش هدف‌گذاری برای سرمایه‌گذاری کدامند؟ وضعیت بازار چطور تحلیل می شود؟ چرا باید ریسک‌های پیش رو را بررسی کنیم؟ و چگونه برای سرمایه‌گذاری کردن برنامه ریزی کنیم؟ پاسخ می دهد.

این پادکست‌ها در تکمیل منابع آموزشی سایت مدیر پولساز ساخته شده‌اند و بنابرین با خواندن مطالب و گوش دادن پادکستها می‌توانید آموزشها را بهتر و کاملتر فرا بگیرید. فضای کلی پادکست‌های مدیر پولساز کوچینگ و راهنمایی افراد در زندگی برای آموختن مباحث کاربردی در زمینه‌ی کسب درآمد و سرمایه‌گذاری است تا بتوانند زندگی خود را دستخوش تغییرات کنند. با در نظر گرفتن این نکته می‌توان بیان کرد که اگر به دنبال تغییر زندگی خود با سرمایه‌گذاری هستید و به دنبال کمک یک راهنما برای جهت دهی به اهدافتان هستید می‌توانید به این سایت و پادکستها که لینک آن در جدول زیر در اختیار شما قرار داده شده، مراجعه کنید و یا حتی از خدمات غیر رایگان آنها بهره بگیرید. همچنین برای مشاهده پادکست‌های مشابه  می‌توانید به صفحه آرشیو پادکست‌های حوزه سرمایه گذاری مراجعه کنید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2018
مدت زمان هر اپیزود20 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره
تعداد اپیزودکمتر از 10 اپیزود
لینک پادکستپادکست مدیر پولساز