معرفی سایت میلیونر

سایت میلیونر یک پایگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال است و هدف اصلی‌اش آن است  به مخاطبان خود یاد دهد که چگونه کسب و کار خویش را راه اندازی کرده، آن را گسترش داده و درآمدشان را بیشتر کنند. طراحان این سایت سه حوزه اصلی را برای آموزش در نظر گرفته اند.
دیجیتال مارکتینگ: هدف سایت میلیونر در این بخش آموزش صفر تا صد بازاریابی اینترنتی به صورت حرفه‌ای ست، در این بخش موضوعاتی چون ایمیل مارکتینگ، تبلیغ، بالا بردن رتبه سایت، سئو و… تحت پوشش قرار می‌گیرد.
اصول موفقیت: مانند اکثر منابع سایت‌های آموزشی در این حوزه، سایت میلیونر نیز به این مهم باور دارد که فراگیری اصول توسعه فردی امری اجتناب ناپذیر در راستای موفقیت در این زمینه است.
رشد کسب و کار: در این بخش از سایت مخاطبان با تکنیک‌های موفقیت در یک کسب و کار را فرا می‌گیرند.

در صفحه‌ی اصلی سایت بخش‌های زیر به چشم می‌خورد:
 بخش مقالات: در این بخش از سایت پیرامون مقالات خواندنی در دو حوزه “موفقیت” و “دیجیتال مارکتینگ گردآوری شده است. مجموعه میلیونر در تلاش است هر 48 ساعت یک بار مقاله‌ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کار ارائه دهد. در این مقالات با انواع بازاریابی‌ها، کسب و کارهای خانگی، شکست و موفقیت استارت آپ‌ها، سیستم‌های فروش، تبلیغات در اینستاگرام و… آشنا خواهید شد.
رادیو میلیونر: اگر به کتاب‌های صوتی یا پادکست‌هایی در زمینه موفقیت و دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید، این بخش از سایت مرجع خوبی برای شماست. در این بخش به مسائل و موضوعات جذابی در قالب فایل‌های صوتی پرداخته شده است. در این بخش کتاب‌های صوتی نامدار موفقیت، کسب و کار ، دیجیتال مارکتینگ و هر آنچه که برای پیشرفت در حوزه‌ی مالی و کسب و کار نیاز است به طور رایگان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

دسترسی

سایت میلیونر در فضای مجازی نیز فعالیت دارد در اینستاگرام این مجموعه می‌توانید محتواهای تصویری در ارتباط با دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد را دنبال کنید. برای ارتباط و همکاری با این مجموعه می‌توانید از طریق آدرس ایمیلی که در صفحه‌ی اصلی این سایت است با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. جهت آشنایی با سایت‌های بیشتر در حوزه‌ی آموزش و محتوای کسب و کار بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری سایت سبزآبی پیشنهاد می‌شود.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتکسب و کار و دیجیتال مارکتینگ
رتبه الکسا2622148
آدرس سایتhttps://miliyoner.ir/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , شخصی ,