معرفی پادکست میهن بلاکچین

بسیاری از افراد فکر می‌کنند خرید و فروش بیت کوین زیرمجموعه‌ای از نتورک مارکتینگ و یا سیستم‌های هرمی است. به دلیل ناشناخته بودن دنیای ارزهای دیجیتال و همچنین جدید بودن این عرصه، مردم آن را به شبیه‌ترین سیستم موجود در ذهن خود تشبیه می‌کنند. اما آیا واقعا بلاکچین زیرمجموعه‌ای از نتورک مارکتینگ است؟ برای پاسخ دادن به این سوال شما را به شنیدن محتوای پادکست میهن بلاکچین دعوت می‌کنیم.

این پادکست با انتشار محتواهایی کوتاه و با زبانی ساده و روان وارد دنیای بلاکچین و ارزهای دیجیتال می‌شود. میزبانان این پادکست در هر قسمت به ارائه‌ی یک مقاله آموزشی در این حوزه می‌پردازند. میهن بلاکچین یک پادکست آموزشی خبری است که با توجه به پتانسیل‌های موجود در کشور در جهت استخراج و معامله‌گری به ارائه‌ی دانش تخصصی در این حوزه با هدف افزایش دانش فارسی زبانان در حوزه ارزهای دیجیتال پرداخته است.

در قسمت‌های اول این پادکست تکنولوژی بلاکچین، مفاهیم مربوط به استخراج، لزوم استفاده از کیف پول، کلیدهای عمومی و خصوصی، معامله‌گری در بازارهای ارز دیجیتال، ابزار ترید، افت فورک، اتریوم،بیت کوین، توکن و دیگر مفاهیم پایه با زبانی ساده و روان معرفی شده است.

محتوای این پادکست علاوه بر اینکه برای تازه واردان به این عرصه گزینه‌ی مناسبی می‌باشد، شنیدن آن به  افراد حرفه‌ای نیز توصیه می‌شود. در این پادکست سعی شده صرافی‌ها، منابع و مراجع معتبر جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال معرفی شود تا احتمال کلاهبرداری‌ها و سواستفاده‌های ممکن را به صفر برساند. یکی از مزایای این پادکست این است که با توجه به محدودیت‌های سیاسی کشور عزیزمان ایران، میهن بلاکچین سعی کرده تا مخاطبان را با روش‌های خرید و فروش، ارزهای دیجیتال سودآور، استخراج و… در ایران آشنا کند.

دسترسی

این پادکست را علاوه بر کست باگس، در شنوتو و ویکی پادکست نیز می‌توان شنید. آخرین رویدادها و به روز رسانی‌ها در حوزه‌ی ارز دیجیتال و بلاکچین را می‌توان در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، توئیتر و کانال تلگرام میهن بلاکچین دنبال کرد. برای آشنایی با پادکست‌های بیشتر در این حوزه از صفحه‌ی دایرکتوری پادکست سبزآبی بازدید فرمایید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار1397
دوره انتشار7 روز
مدت زمان هر اپیزود6 دقیقه
نوع پادکستپادکست با دو میزبان
تعداد اپیزودکمتر از 10 اپیزود
لینک پادکستپادکست میهن بلاکچین