معرفی سایت میداس سرمایه

میداس سرمایه یک سایت آموزشی در زمینه‌ی بورس و معامله‌گری ست که تمرکز پرورش و همراهی افراد در مسیر معامله‌گری است. میداس نام پادشاه یونانی بوده که هر چه را لمس می‌کرد تبدیل به طلا می‌شد و نام این مجموعه نیز به همین دلیل انتخاب شده است.

خدمات اصلی سایت:

  • معامله‌گری در بازارهای بورس ایران (آتی زعفران، بورس اوراق بهادار، طلا)
  • اکسپرت نویسی و بهینه‌سازی
  • مشاوره سرمایه‌گذاری

این سایت دارای دو مدیر اصلی است: بهرنگ موسوی و سجاد بوربور، که مدرس دوره‌های آموزشی موجود در سایت نیز می‌باشند. از دید این مجموعه تمرکز اصلی سایت های آموزشی پیرامون بورس در ایران بیشتر معطوف به ریسک و مدیریت آن بوده و غالبا از فاکتور مهمی به نام روانشناسی در زمینه‌ی معامله‌گری کمتر یاد شده است. از دید آنها معامله‌گر موفق باید به چهار مورد زیر توجه داشته و در آنها خبره گردد:

  • روش معامله گری
  • مدیریت ریسک و سرمایه
  • روانشناسی
  • شناخت بازیگران بازار مورد معامله

در بخش فروشگاه سایت میداس سرمایه شما می‌توانید دوره‌های آموزشی معامله گری، ورود به بورس و معاملات الگوریتمی و بهینه‌سازی؛ فیلم های آموزشی معامله گری و مدیریت ریسک و سرمایه پیشرفته؛ و کتاب معامله‌گری مخالف تحلیل‌گری را که نوشته‌ی سجاد بوربور است تهیه کنید. این سایت همچنین امکانی برای مشاوره سرمایه گذاری برای کاربران فراهم کرده است. از دیگر بخش های جالب گزینه ای تحت عنوان خودارزیابی معامله گری است که کاربر می‌تواند با انتخاب آن و شرکت در آزمون موجود سطح آمادگی خود برای شروع معامله و ورود به بازار بورس را بسنجد. بنابرین اگر از علاقه مندان این حوزه هستید و به دنبال مرجعی برای آموزش، پیشنهاد می‌کنیم مطالب سایت میداس سرمایه که لینک آن در جدول زیر قرار داده‌شده است را نیز مطالعه بفرمایید. همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات در مورد سایتهای مشابه می‌توانید به بخش آرشیو سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و بازارهای مالی
رتبه الکسا145657
آدرس سایتhttps://midassarmaye.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , فروشگاهی , شرکتی ,