معرفی

در کتاب دستان طلایی ، دو کارآفرین موفق، دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی ،تجربیات و بینش‌هایی را در زمینه‌ی ایجاد مشاغل مختلف به اشتراک می‌گذارند. در این کتاب به پاسخ سوالاتی مانند: چه عاملی باعث موفقیت برخی صاحبان مشاغل می‌شود؟ چه چیزی کارآفرینانی که مشاغل ایجاد می‌کنند را از کسانی که به نظر می‌رسد کار بیشتری برای خودشان ایجاد می‌کنند جدا می‌کند؟ پرداخته می‌شود. دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی معتقدند جهان به کارآفرینان بیشتری نیاز دارد. آن‌ها در کتاب دستان طلایی اسرار خود را به اشتراک می‌گذارند. اسراری که هم شما را در یافتن و تحققی بخشیدن الهام می‌دهد و هم راهنمایی عملی لازم برای موفقیت در کسب و کار ارائه می‌دهد.

از طریق  داستان‌های واقعی زندگی نویسندگان در مورد موفقیت، شکست، پشتکار و هدف، خواهید فهمید که آن‌ها چگونه این کار را انجام می‌دهند. در این کتاب نویسندگان این سوال را مطرح می‌کنند که مهمترین شغل یک کارآفرین چیست؟ پاسخ: ایجاد مشاغل با کیفیت و پایدار.

در جهان امروز که نرخ بیکاری بیداد می‌کند و اقتصاد برای بهتر شدن نیاز به مشاغل جدید دارد، همگی تشنه‌ی راه حل هستیم. چیزی که بهبود وضعیت اقتصادی را تسریع ببخشد. واضح است که دولت‌ها نمی‌توانند مشاغل واقعی ایجاد کنند، تنها یک گروه هستند که می‌توانند دنیا را به شکوفایی بازگردانند و آن هم کارآفرینان هستند.

مطالعه‌ی کتاب دستان طلایی به آن دسته از افرادی که به فکر راه‌اندازی مشاغلی هستند و یا می‌خواهند کسب‌و‌کار فعلی خود را توسعه دهند توصیه می‌شود. نویسنده در این کتاب می‌آموزد که چطور با استفاده از پنج کلید اصلی موفقیت در تجارت را تضمین کرد. این پنج کلید عبارتند از: توانایی فردی، تمرکز، نام تجاری، روابط و چیزهای کوچکی که واقعا مهم هستند.

فهرست کتاب دستان طلایی

مقدمه

فصل اول: انگشت شصت- شخصیت استوار

فصل دوم: انگشت اشاره- تمرکز

فصل سوم: انگشت وسط- مارک/برند

فصل چهارم: انگشت انگشتری- روابط

فصل پنجم: انگشت کوچک- اهمیت جزئیات

دسترسی

نسخه‌ی چاپی کتاب دستان طلایی در گیسوم ، آدینه بوک و دیجیکالا در دسترس است. اگر مجذوب محتوای این کتاب شده‌اید، برای آشنایی با کتاب‌های بیشتر از این نویسنده سری به صفحه دایرکتوری کتاب سبزآبی بزنید.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی، دونالد ترامپ
تعداد چاپدوم
تاریخ انتشار2011
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات296
ناشرالماس پارسیان