معرفی

سایت معیار یک سایت مشاوره در سرمایه گذاری است که هدف آن ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات در حوزه‌ی سرمایه گذاری اصولی و افزایش ثروت و دانش مالی مخاطبان می‌باشد. معیار با ارائه پکیج‌های آموزش به صورت رایگان و اشتراکی سعی در بالابردن اطلاعات مالی و در نتیجه افزایش رضایت مالی افراد دارد.

بخش‌های سایت معیار

بازار سهام: در این قسمت نقشه کلی بازار سهام و وضعیت سهام‌ها به صورت اعداد و ارقام، مقالات مرتب با تحلیل بنیادی و تکنیکال، آخرین اخبار بازار سهام، سیگنال‌های سهامی و… در دسترس است.

پتروشیمی: اگر به دنبال آخرین اخبار صنایع پتروشیمی، وضعیت نمادهای و معاملات  آن در بورس کالا، گزارشات بازار جهانی و اطلاعات این صنعت مهم هستید، این بخش کمک شایانی به شما خواهد کرد.

فلزات: در این بخش اخرین اخبار فلزات ارزشمند و پیش بینی‌ها و  وضعیت بازار  این گروه، وضعیت نمادهای این دسته در بازار بورس کشور قابل رویت است.

فرآورده‌های نفتی: اخبار نفت و فرآورده‌های نفتی، آخرین وضعیت بازارهای جهانی، گزارش شرکت‌های این حوزه در بورس به روز رسانی می‌شود.

تحلیل صنایع: در این قسمت مخاطبان می‌توانند از تحلیل‌های کارشناسان در بخش‌های مختلف صنایع استفاده کنند تا بتوانند تصمیمات تجاری و اقتصادی هوشمندانه تری اتخاذ نمایند.

اقتصاد: این بخش موضوعات چالشی و مهم در اقتصاد ایران و بین الملل را محوریت قرار می‌دهد و آخرین اخبار و اطلاعات این حوزه به روز رسانی می‌شود.

قیمت آنلاین: در این قسمت نرخ به روز و تغییرات لحظه‌ای بازار ارز، فلزات گران بها و محصولات نفتی قابل مشاهده است.

آموزش: اگر به دنبال یادگیری دانش مالی، تحلیل بازار بورس و مطالب آموزشی در حوزه‌ی تجارت هستید، مقالات این بخش کمک کننده هستند.

خرید اشتراک: مخابان می‌توانند با خرید بسته‌های اشتراکی متنوع از محتواهایی که دسترسی به آن‌ها نیاز به صرف هزینه است، بهره ببرند. همچنین با خرید این محصولات به شبکه‌ی vip سایت معیار ورود خواهند کرد.

دسترسی

سایت معیار در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت دارد. در کانال تلگرام و توئیتر می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعیه‌های سایت را دنبال کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتمشاوره در سرمایه گذاری
رتبه الکسا445150
آدرس سایتhttp://meyarco.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری , فروشگاهی ,