معرفی

سایت معیار یک سایت مشاوره در سرمایه گذاری است که هدف آن ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات در حوزه ی سرمایه گذاری اصولی و افزایش ثروت و دانش مالی مخاطبان می باشد. معیار با ارائه پکیج های آموزش به صورت رایگان و اشتراکی سعی در بالابردن اطلاعات مالی و در نتیجه افزایش رضایت مالی افراد دارد.

بخش های سایت

بازار سهام: در این قسمت نقشه کلی بازار سهام و وضعیت سهام ها به صورت اعداد و ارقام، مقالات مرتب با تحلیل بنیادی و تکنیکال، آخرین اخبار بازار سهام، سیگنال های سهامی و… در دسترس است.

پتروشیمی: اگر به دنبال آخرین اخبار صنایع پتروشیمی، وضعیت نمادهای و معاملات  آن در بورس کالا، گزارشات بازار جهانی و اطلاعات این صنعت مهم هستید، این بخش کمک شایانی به شما خواهد کرد.

فلزات: در این بخش اخرین اخبار فلزات ارزشمند و پیش بینی ها و  وضعیت بازار  این گروه، وضعیت نمادهای این دسته در بازار بورس کشور قابل رویت است.

فرآورده های نفتی: اخبار نفت و فرآورده های نفتی، آخرین وضعیت بازارهای جهانی، گزارش شرکت های این حوزه در بورس به روز رسانی می شود.

تحلیل صنایع: در این قسمت مخاطبان می توانند از تحلیل های کارشناسان در بخش های مختلف صنایع استفاده کنند تا بتوانند تصمیمات تجاری و اقتصادی هوشمندانه تری اتخاذ نمایند.

اقتصاد: این بخش موضوعات چالشی و مهم در اقتصاد ایران و بین الملل را محوریت قرار می دهد و آخرین اخبار و اطلاعات این حوزه به روز رسانی می شود.

قیمت آنلاین: در این قسمت نرخ به روز و تغییرات لحظه ای بازار ارز، فلزات گران بها و محصولات نفتی قابل مشاهده است.

آموزش: اگر به دنبال یادگیری دانش مالی، تحلیل بازار بورس و مطالب آموزشی در حوزه ی تجارت هستید، مقالات این بخش کمک کننده هستند.

خرید اشتراک: مخابان می توانند با خرید بسته های اشتراکی متنوع از محتواهایی که دسترسی به آن ها نیاز به صرف هزینه است، بهره ببرند. همچنین با خرید این محصولات به شبکه ی vip سایت معیار ورود خواهند کرد.

دسترسی

سایت معیار در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت دارد. در کانال تلگرام و توئیتر می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت را دنبال کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتمشاوره در سرمایه گذاری
رتبه الکسا445150
آدرس سایتhttp://meyarco.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری , فروشگاهی ,