معرفی

موفقیت‌های بی‌پایان ناپلئون هیل، میلیون‌ها خواننده از سراسر دنیا  را وادار کرده است که از زمان انتشار اولین کتابش در سال 1928، به آرزوهایشان دست بیایند. سه کتاب از لیست تاثیرگذارترین‌هایش عبارتند از: کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت و شاه کلید ثروت.

کتاب شاه کلید ثروت مانند دیگر کتاب‌های هیل شامل ایده‌ها، راهنمایی‌ها و تمرین‌های کامل است. زبان تاثیرگذار این آثار باعث شده که نویسنده به عنوان بزرگ‌ترین معلم شکوفایی در طول تاریخ شناخته شده است. این کتاب راهنمایی آسان برای خواندن موفقیت‌های شخصی افراد است، در واقع براساس اصول و دستاوردهای اندرو کارنگی، هنری فورد، توماس ادیسون و سایر متفکران و بازرگانان سعادتمند قرن بیستم است. میلیون‌ها خواننده در سراسر جهان فلسفه‌ی او را برای دستیابی به پیشرفت شغلی، بهبود روابط دوستی و تجاری، ایجاد ثروت و داشتن زندگی آسوده‌تر و کامل‌تر پذیرفته‌اند.

هیل نکات گفته شده در این کتاب را از بزرگ‌ترین سرمایه داران دوران خود آموخته است: از جمله قانون “عادت کیهانی”، روش “مغز متفکر” اندرو کارنگی، معجزه‌ی رفتن یک “مایل اضافی” و دوازده ثروت واقعی زندگی را به اشتراک می‌گذارد. این اصول شامل اراده، انضباط شخصی و تفکر مثبت توسط هر فردی در هر سنی، صرف نظر از شغل و شرایط اقتصادی قابل استفاده است.

فهرست کتاب شاه کلید ثروت

بیندیشید!
فصل 1: شروع تمامی ثروت‌ها
فصل 2: دوازده ثروت زندگی
فصل 3: نه تمرین برای دریافت پاداش‌های زندگی
فصل 4: قطعیت هدف
فصل 5: عادت به پیمودن مسافت اضافی
فصل 6: عشق، منجی راستین بشر
فصل 7: عقل کل
فصل 8: تحلیل اندرو کارنگی از اصل عقل کل
فصل 9: ایمان کاربردی
فصل 10: قانون نیروی کیهانی عادت
فصل 11: انضباط فردی

دسترسی

نسخه‌ی چاپی کتاب شاه کلید ثروت در سایت انتشارات نسل نواندیش و شهرک کتاب آنلاین موجود است. برای مطالعه‌ی نسخه‌ی الکترونیک این کتاب نیز طاقچه،  کتابراه و فیدیبو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اطلاعات کتاب
نویسندهناپلئون هیل
تاریخ انتشار1945
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات256
ناشرنسل نواندیش