معرفی اپلیکیشن مالی سنتر

اگر به دنبال پکیج کاملی از آموزش در حوزه‌های مختلف علوم مالی هستید، پیشنهاد می‌کنیم سری به اپلیکیشن مالی سنتر بزنید. این اپلیکیشن حاصل تلاش تعدادی از اساتید علوم مالی است که در مجموعه مالی سنتر گرد هم آمده‌اند و آموزش‌‌های تصویری حرفه‌ای و جامعی را در حوزه‌های مختلف علوم مالی تهیه کرده‌اند. در لیست اساتید این مجوعه افرادی چون عطالله مقبلی، دکتر علی محمودزاده، مهدی قریب، حسین آباقی، امیر رضا حسنی، علی طزری، احمد غفارزاده حضور دارند.

در این اپلیکیشن بیش از 5000 ساعت آموزش ویدیویی در زمینه‌های حسابداری، بورس، اقتصاد، حسابرسی و مدیریت مالی در اختیار علاقه‌مندان به حوزه‌های مختلف قرار داده شده‌است. علاوه بر ویدیوهای آموزشی شما می‌توانید به روزترین اخبار علوم مالی و مقاله‌هایی را که توسط اساتید مالی سنتر در رابطه با موضوعات روز شاخه‌های مختلف علوم مالی نوشته می‌شود، مطالعه کنید.

به علاوه با این اپلیکیشن از جدیدترین کلاس های آموزشی مالی که به بانک مجموعه اضافه می‌شوند و همچنین آخرین رویدادها و همایش‌ها مطلع خواهید شد.

لازم به ذکر است که مجموعه مالی سنتر یک سایت هم دارد و این به این معنی است که شما می‌توانید کلاس‌های آموزشی، مقاله‌ها و سایر مطالب کاربردی ارائه شده در اپلیکیشن مالی سنتر را در سایت نیز مشاهده و دنبال کنید.

از جمله مزیت‌های سایت مالی سنتر می‌توان به این نکته اشاره کرد که ویدیوی کلاس‌های آموزشی به صورت فایل قابل دانلود در سایت مالی سنتر قرار داده شده است. بدین ترتیب مطالب دوره‌های آموزشی را همیشه در اختیار خواهید داشت.

امکان منحصر به فرد دیگر ارائه شده توسط این مجموعه، طراحی سامانه کارآموزی آنلاین حسابداری و علوم مالی است. اطلاعات بیشتر و کامل‌تر در مورد خدمات و امکانات سایت مجموعه مالی سنتر را در وبسایت مجموعه مالی سنتر مطالعه کنید. جهت آشنایی با اپلیکیشن‌های بیشتر در حوزه مالی بازدید از صفحه دایرکتوری نرم‌افزار سبزآبی را از دست ندهید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهSoft Systems LLC
زبانفارسی ,
هزینه استفادهپرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.4 و بالاتر
حجم نسخه اندروید1.6
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود