معرفی

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در بورس و یادگیری آن از طریق شرکت در دوره‌های آموزشی هستید آکادمی و سایت خانه سرمایه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این وبسایت به معرفی پکیج‌ها، دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری، وبینار، ویدیوهای آموزشی، اپلیکشن‌ها و تقریبا همه ابزارهای لازم برای آموزش بورس می‌پردازد. همچنین شما می‌توانید با عضویت در این سایت در این دوره‌ها ثبت نام کنید و یا ابزار مورد نیاز خود برای آموزش بورس را خریداری کنید. سایت بیشتر به فروش محصولات آموزشی و برنامه‌های آکادمی خانه سرمایه می‌پردازد ولی سایر موضوعات را نیز به صورت مقالات، ویدیوها، پادکست و خلاصه کتاب رایگان پوشش می‌دهد.

برخی مقالات مفید موجود در سایت خانه سرمایه:

  • آموزش بورس به صورت گام به گام و روش‌های سرمایه‌گذاری در آن
  • حق تقدم سهام چیست؟ همه چیز درباره حق تقدم سهام شرکت‌ها در بورس
  • آموزش نحوه خرید و فروش سهام در بورس بصورت آنلاین و اینترنتی
  • عرضه اولیه سهام چیست؟ خرید عرضه اولیه به روش بوک بیلدینگ
  • افزایش سرمایه چیست؟ انواع روش‌های افزایش سرمایه
  • تحلیل تکنیکال بورس در بازارهای مالی به چه روشی انجام می‌شود؟

همچنین ویدیوهای آموزشی بسیار مفیدی نیز در این سایت وجود دارد که به معرفی بورس و روش‌های سرمایه‌گذاری در آن پرداخته‌اند. علاوه بر این اگر شما علاقه‌مند به خواندن کتاب‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری هستید می‌توانید خلاصه کتاب‌های مفیدی همچون پدر پولدار پدر بی‌پول، اشتباهات بزرگ، چهار راه پول‌سازی،‌ سهام عادی و سود غیرعادی تناسب فکری برای تریدرها و … را در این سایت بیابید. ما نیز در سایت سبزآبی به توضیح این کتاب‌ها و کتاب‌های مفید دیگر در زمینه ی سرمایه‌گذاری پرداختیم که می‌توانید در این لینک آن‌ها را مشاهده کنید.

از نکات جالب توجه این سایت تعامل با شرکت‌کنندگان و رصد آن‌ها پس از اتمام دوره‌ی آموزشی و به اشتراک گذاشتن موفقیت‌های آن‌ها در بازار سرمایه است. با توجه به تعداد زیاد هنرجوهای موفق این آکادمی این موضوع می‌تواند قدرت آموزش صحیح را به مخاطب نشان داده و موجب شود افراد بیشتری به این سایت و آکادمی اعتماد کنند و در دوره‌هایشان شرکت کنند. البته گروه اساتید متشکل از کارشناسان و متخصصان متبحر این آکادمی نیز از دیگر نکات مثبت آن بود. اگر به دنبال شرکت در دوره و داشتن مدرک معتبر و کسب مهارت در بورس از طریق کلاس‌های آموزشی هستید پیشنهاد می‌کنم به سایت خانه سرمایه که لینک آن را در جدول زیر برایتان قرار دادیم سربزنید و دوره‌های مختلف آن را با توجه به شرایط خود بررسی کنید. همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات در مورد سایت‌های مشابه می‌توانید به بخش آرشیو سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و بازارهای مالی
رتبه الکسا8932
آدرس سایتhttps://www.khanesarmaye.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین ,