معرفی اپلیکیشن خانه سرمایه

بیش از 20 سال است که مجموعه خانه سرمایه، با هدف تشکیل پایگاه و مرجع کاملی برای آموزش صحیح و اصولی سرمایه‌‌گذاری موفق در بازار بورس فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. به اعتقاد مجموعه خانه سرمایه با سرمایه گذاری در روش‌های مناسب سرمایه گذاری، نه تنها می‌توانیم ثروت خود را پیدا کنیم، بلکه ملتی ثروتمند نیز خواهیم بود. این مجموعه با کوله باری از بیست سال تجربه در امر آموزش به تازگی اقدام به ارائه دوره‌های آموزشی خود در اپلیکیشن خانه سرمایه کرده‌است. بدین ترتیب امکان دسترسی راحت‌تر دانشجویان به محتواهای دوره فراهم شده‌است.

تمامی دوره‌ها و پکیج‌های آموزشی تدوین شده توسط این مجموعه پرسابقه در حوزه آموزش بورس و هوش مالی در اپلیکیشن خانه سرمایه در دسترس و قابل خریداری است. شما می‌توانید به راحتی حساب کاربری بسازید و با توجه به سرفصل‌ها و توضیحات مربوط به هر دوره، در دوره مورد نظرتان ثبت‌نام کنید. پس از پرداخت مبلغ دوره، در منوی دوره‌های من فایل‌های صوتی و ویدیویی پکیج آموزشی خریداری شده برای دانلود در اپلیکیشن در اختیارتان خواهد بود و با یک بار دانلود فایل‌های آموزشی، در هر زمان و مکان بدون نیاز به اینترنت به محتوای دوره خریداری شده خود دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این مجموعه خانه سرمایه سایت کاملی نیز برای مخاطبین این حوزه طراحی و تهیه کرده است که می‌توانید توضیحات و معرفی آن را در این لینک در سایت سبز آبی مشاهده کنید. توضیحات مربوط به پادکست‌های این مجموعه نیز در این لینک موجود است.

چنانچه نسبت به تهیه دوره‌های این مجموعه تردید دارید می‌توانید نظر سایر دانشجویان و مخاطبان خانه سرمایه را در ضفحه اول وبسایت این مجموعه مشاهده کنید و سپس با خیال راحت‌تر در مورد تهیه دوره‌ها تصمیم بگیرید.

اپلیکیشن خانه سرمایه برای گوشی‌های اندروید را از  گوگل‌پلی و لینک موجود در جدول زیر دانلود کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهمجموعه خانه سرمایه
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.3 و بالاتر
حجم نسخه اندروید8.6
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
ورژن ios مورد نیازiOS 10.0
امتیاز گوگل پلی3.4
حجم نسخه ios35.5
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود