معرفی اپلیکیشن کارمنتو

دنیای پرسرعت و متغیر امروز، تغییر و گسترش کسب و کار را واجب می‌دارد و این توسعه مستلزم یاری گرفتن از افراد متخصص و صاحب اندیشه می‌باشد. افرادی که در کمترین زمان و صرف حداقل هزینه مسیر  توسعه را برای شما مطمئن‌تر و  هموارتر کنند. اپلیکیشن کارمنتو پلتفرمی است حاصل تلاش گروه هوشمندسازان دانش آتی نوین، در ردیف اولین اپلیکیشن‌ها، چند سالی است فعالیت خود را در حوزه‌ی کسب و کار شروع کرده است.

از خدمات قابل ارائه توسط کارمنتو می‌توان به امور حقوقی، ثبتی، مالی و مالیاتی، بیمه و قانون کار، دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب و برنامه‌نویسی، بازار سرمایه، بورس، کسب و کار و… اشاره کرد. مخاطبان می‌توانند با نصب اپلیکیشن کارمنتو و با پرداخت حداقل هزینه انجام امور خود را به آن بسپارند و از مشاوران و متخصصان این تیم حرفه‌ای بهره ببرند.

اجرای اپلیکیشن کارمنتو مزایای زیادی به دنبال دارد: اول از همه ایجاد ارتباط بین کارفرمایان و افراد متخصصی که به دلایل متفاوت با مشتریان خود در ارتباط نیستند. در نتیجه صاحبان مشاغل از دغدغه انجام کارهایشان رها می شوند و برای افراد متخصص هم شغل ایجاد می‌شود و می‌توانند به طور مستقیم و خیالی آسوده با مشتریان خود در ارتباط باشند. همینطور با وجود سیستم ارزیابی و سنجش، این امکان برای مشتریان فراهم است که با شناخت کافی نسبت به متخصصان از خدمات با کیفیت‌تری استفاده کنند. مشاوران نیز این اطمینان را پیدا می‌کنند که اگر کارشان را درست و رضایت‌بخش انجام دهند حق‌الزحمه خود را به طور کامل دریافت خواهند کرد.

دسترسی

تیم کارمنتو در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت پررنگی دارد. در اینستاگرام کارمنتو یاد می‌گیرید که چطور با استفاده از این نوع شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا کرده و کسب درآمد کنید،  توئیتر و لینکدین نیز مخاطبان را در جریان آخرین به روزرسانی‌ها از کارمنتو قرار می‌دهند.

برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن‌های حوزه‌ی مالی شما را به بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری نرم‌افزار سبزآبی دعوت می‌کنیم.

اطلاعات اپلیکیشن
حجم نرم افزار12 مگابایت
تیم توسعه دهندهکارمنتو
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی+5
ورژن اندروید مورد نیاز4.3 و بالاتر
حجم نسخه اندروید12
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.1