معرفی پادکست جنگجویان بازار سهام

پادکست جنگجویان بازار سهام یک پادکست جدید درباره‌ی ذهنیت آدم‌های بسیار موفق در بازارهای مالی است. هدف این پادکست ایجاد آگاهی بیشتر برای مخاطبین علاقه‌مند به این حوزه است. این پادکست از نوع تک‌نفره است که توسط فرزانه نیک نژاد تهیه و تنها در سه قسمت منتشر شده است. عناوین این قسمت‌ها عبارتند از: معرفی و بیان داستان شکل‌گیری پادکست، لیندا برفورد: برای شنیدن موسیقی بازار صبور باش، بیل لیپ شات: سلطان فارکس.

لیندا بردفورد یکی از افراد موفق در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری و بازار بورس است که توانسته با وجود نادیده گرفتن‌های دیگران و مخالفت آن‌ها برای ورود او به عرصه سرمایه گذاری، به دنبال علاقه‌اش برود و ثابت کند که می‌تواند. لیندا بردفورد در آغاز شغل دیگری داشت اما صرفا برای علاقه‌اش عصرها به بازار بورس می‌رفت و همین رفت و آمد و پرسه در بازار سبب آشنایی او با معامله‌گران و آموختن معامله از آن‌ها شد. بعد از مدتی توانست اعتماد یک معامله‌گر را برای جذب سرمایه جلب کند و این آغاز فعالیت او در زمینه‌ی معامله‌گری در بورس بود. او روش‌های جدید و خاصی را برای معامله‌گری و تحلیل داده ابداع کرده و با ایده‌ی خود و به کمک یک برنامه‌نویس یک اندیکاتور جدید معرفی نموده است. او یاد گرفت که در این مسیر صبور باشد و از اشتباهاتش به عنوان پلی برای پیشرفت استفاده کند. یکی از جنبه‌های مهم زندگی لیندا بردفورد آشنایی او با موسیقی است و خودش معتقد است که این موضوع سبب دقت و نظم بیشتر و همچنین توانایی بیشتر او در تحلیل نمودارهای سهام شده است. او همواره معتقد است که مهمترین نکته برای سرمایه گذاری سوددِه پیدا کردن زمان درست سرمایه گذاری است.

اگر علاقه‌مند به شنیدن ادامه‌ی این مطلب هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که پادکست جنگجویان بازار سهام را از دست ندهید. نکته‌ی بسیار مثبت این پادکستِ داستان‌گو بیان مفاهیم و مباحث مهم سرمایه‌گذاری و بورس در لابه‌لای داستان است که باعث می‌شود مخاطبین بیشتر جذب موضوع شده و همچنین مطالب را بهتر فرابگیرند.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2020
مدت زمان هر اپیزود12 دقیقه
نوع پادکستپادکست قصه گو
تعداد اپیزودکمتر از 10 اپیزود
لینک پادکستپادکست جنگجویان بازار سهام