معرفی

کارگزاری فارابی از کارگزاری های رسمی کشور، در حوزه ی بازار اوراق بهادار، بورس و فرابورس، کالا و انرژی فعالیت دارد. این مجموعه که از سال 1387 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده با هدف تغییر و پیشرفت در بازارهای مالی کشور با  تیمی قوی و متخصص مسیر خود را ادامه می دهد. این کارگزاری بیش از 60 شعبه در استان های سراسر کشور دارد

در سال 97 عنوان کارگزار برتر را از آن خود کرده است.

امکانات سایت

سرمایه گذاری: در این بخش مقالاتی پیرامون سرمایه گذاری از قدم اول و مراحل ثبت نام در بازار اوراق بهادار تا یک سرمایه گذار حرفه ای شدن، نحوه خرید سهام، استراتژی های سرمایه گذاری، آشنایی با صندوق های با درآمد ثابت،سهام عدالت و… به چشم می خورد.

فارابیسکو: مخاطبان می توانند با  فارابیسکو که یک پلتفرم هوشمند معاملاتی در کارگزاری فارابی است، دسترسی معاملاتی آنلاین داشته باشند. با امکان به روز رسانی در لحظه این سامانه مانند آخرین اخبار، سایت کدال، تغییرات پرتفوی، میزان دارایی، وضعیت سهام، مقدار سود و ضرر تصمیمات هوشمندتری ذر جهت معاملات بهتر بگیرند.

آموزین: آموزین مرکز آموزش کاگزاری فارابی با هدف بالابردن سطح دانش سرمایه گذاران بازارهای مالی در 3 دوره ی مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش های خود را ارائه می کند. افراد می توانند با پرداخت هزینه ی هر دوره، از آموزش های غیرحضوری استفاده کنند و با صرفجویی در زمان، سریعتر به هدف خود دست یابند.

فارابی: برای آشنایی بیشتر با این کارگزاری و خدمات سازمانی شان، همینطور ارتباط با آنها حتما به این قسمت سر بزنید.

شعبه ها: اگر به دنبال نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود و همینطور آشنایی با شعب تهران و دیگر استان ها هستید اطلاعات این قسمت به شما کمک خواهد کرد.

اخبار و تازه ها: در این قسمت آخرین رویدادهای مربوط به بازار بورس، مقالاتی صرف آشنایی با بازار اوراق بهادار، مراحل ثبت نام در بورس و سامانه سجام،آخرین تغییرات مربوط به کارگزاری، راه های کاهش استرس در راستای ماندگاری در این بازار و… مشاهده می شود.

دسترسی

سامانه معاملاتی  کارگزاری فارابی، فارابیسکو می باشد که مشتریان این کارگزاری می توانند معاملاتشان در بازار سرمایه را به راحتی انجام دهند و از خدمات باشگاه مشتریان بهرمند شوند. برای آشنایی با دیگر کارگزاری ها می توانید به صفحه ی دایرکتوری سایت مراجعه کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و سرمایه گذاری
رتبه الکسا11217
آدرس سایتhttps://irfarabi.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , فروشگاهی ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین , تالار گفتگو ,