مرکز مالی ایران به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در بازار پول و سرمایه فعالیت خود را از اسفند ماه سال 92 آغاز کرده‌است. این مجموعه در کنار تهیه و ترجمه سایر منابع و کتاب‌های آموزشی اقدام به طراحی و عرضه اپلیکیشن سامانه جامع اطلاعات مالی ایران کرده‌است تا از این طریق در راستای تحقق یکی از اهداف خود یعنی افزایش و بهبود دسترسی به جریان اطلاعات در بازارهای مالی گام بردارد. اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مالی ایران در دایرکتوری سایت سبزآبی در دسترس علاقه‌مندان است.

در اختیار داشتن یک بانک جامع از اطلاعات قابل اطمینان و به روز یکی از دغدغه‌های افراد فعال یا علاقه‌مند به بازارهای مالی است که با استفاده از اپلیکیشن سامانه جامع اطلاعات مالی ایران برطرف می‌شود. سهامداران مرکز مالی ایران شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، بورس انرژی ایران، فرابوس، بورس اوراق بهادار تهران و شرکت بورس کالای ایران هستند، بنابراین ‌می‌توانید از صحت و اعتبار اطلاعات منتشر شده در اپلیکیشن اطمینان خاطر داشته باشید.

امکانات اپلیکیشن سامانه جامع اطلاعات مالی ایران

موسسه‌ها و نهادهای مالی و ناظر، بازارها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، بازارها و ابزارهای مالی دسته‌بندی‌های اطلاعاتی ‌است که در این اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و می‌تواند علاوه بر نمادهای بازار بورس، هر یک از این دسته‌ها را نیز به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کند. لازم به ذکر است که این برنامه در کنار زبان فارسی از زبان انگلیسی نیز پشتیبانی می‌کند. برای مثال در این اپلیکیشن می‌توانید نمودار تغییرات شاخص بورس ایران و یا هر یک از نمادهای مورد نظر خود را در بازه‌های زمانی یک روز تا 5 سال به صورت خطی و یا شمعی مشابه آنچه در سایت کدال قابل مشاهده است، ببینید. به علاوه اپلیکیشن اطلاعات کلاس‌ها و دوره‌هایی که در مرکز مالی ایران در حال برگزاری است را نیز به اطلاع کاربر می‌رساند.

برای دانلود این اپلیکیشن از گوگل پلی می‌توانید به لینک موجود در جدول زیر مراجعه کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهمرکز مالی ایران
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز5.0 و بالاتر
حجم نسخه اندروید16
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی3.4