معرفی سایت آی اف سی

داغ شدن بازار بورس، فرابورس، انرژی و در کل بازار سرمایه ایران در سال‌های اخیر نیاز به آموزش  صحیح و قابل  اعتماد در این بخش  را در کشور عزیزمان ایجاد کرده است. از این رو شرکت مرکز مالی ایران با تغییر رویکرد خود از سال 1392 به طور متمرکز عمده فعالیت خود را در حوزه‌ی خدمات آموزشی و ارائه‌ی مشاوره مالی و سرمایه گذاری در سایت آی اف سی قرار داده است. در ادامه به معرفی بخش‌های مهم این سایت آی اف سی پرداخته می‌شود:

بورس تلنت: اگر می‌خواهید  زندگی حرفه‌ای و شغلی خود را در حوزه‌ی مالی ادامه دهید برای آشنایی با مشاغل مختلف و آموزش و آمادگی برای مصاحبه‌ها بورس تلنت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

وبینارها: در این یخش دوره‌های آموزشی توسط مدرسان برتر این حوزه برگزار می‌شود. دوره‌هایی مانند اقتصاد برای مدیران، آشنایی با رویه‌های افشای اطلاعات، مقدمات ارزش‌گذاری شرکت‌ها، مبارزه با پولشویی، آشنایی با حقوق سرمایه گذاران در بورس، آشنایی با صورت‌های مالی  و… از دیگر عناوینی است که در این وبینارها آموزش داده می‌شود.

آموزش: در این بخش با انواع دوره‌ها آشنا خواهید شد. دوره‌های تحلیل و سرمایه‌گذاری در انواع بازارهای مالی، قراردادهای مالی، تابلو خوانی و شناسایی سهام، آشنایی با صندوق‌های سرمایه گذاری و ده‌ها دوره‌ی دیگر که برای کسب درآمد و افزایش دانش مالی نیاز هر فرد جویای ثروت است.

از مزایای این سایت می‌توان به تنوع بالای مدرسان اشاره کرد. در بخش مدرسان سایت می‌توانید تمامی اساتید و رزومه‌ی آن‌ها را بررسی کرده و متناسب با هدفتان استاد و دوره ی مورد نظر را انتخاب کنید. همچنین وجود نمایندگی در بیشتر استان‌های کشور، شرکت در دوره‌ها و در نتیجه یادگیری و پرورش مهارت‌های مالی را برای افرادی که در پایتخت زندگی نمی‌کنند تسهیل کرده است.

دسترسی

برای آشنایی بیشتر با دیگر سایت‌های آموزشی حوزه‌ی مالی شما را به بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری سایت سبزآبی دعوت می‌کنیم. سایت آی اف سی در دنیای مجازی نیز حضوری فعال دارد. در اینستاگرام و تلگرام  آخرین اخبار، به روز رسانی‌ها و دوره‌های جدید قرار داده می‌شود.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتآموزش و مشاوره در بازار سرمایه
رتبه الکسا220312
آدرس سایتhttps://www.ifc.ir/
دسترسی زبانیفارسی , انگلیسی , عربی ,
نوع کاربریآموزشی ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین ,