Investing Game یک بازی عالی و شبیه‌ساز ترید برای هر کسی است که می‌خواهد یاد بگیرد چگونه در بازار معامله کند. شما می‌توانید قبل از اینکه شروع به سرمایه‌گذاری با پول واقعی خود کنید، با بازی Investing Game آن را تمرین کنید. با Investing Game هم بازی کنید و هم مهارت‌های ترید خود در بازار سهام و معاملات ارزی را مورد آزمون قرار دهید، یاد بگیرید که چگونه در بازار سهام و ارز واقعی معامله و کسب درآمد کنید و همچنین با سرمایه‌گذاری و دیگر سرمایه‌گذاران آشنا شوید.

تجارت و سرمایه گذاری همواره یک سرگرمی و بازی برای قشر مرفه و ثروتمند بوده است؛ اما اکنون بازی‌هایی همچون Investing Game به بقیه ما نیز این امکان را می‌دهند، از این فرصت نه تنها برای سرمایه‌گذاری استفاده کنیم؛ بلکه واقعاً یاد بگیریم که چگونه در بازارهای مالی سهام و فارکس معامله کنیم. هدف بازی Investing Game این است که پیشرفت و موفقیت شما در سرمایه‌گذاری در بازار سهام را آسان‌تر کند.

در این بازی شما در حالی‌ که مشغول یادگیری چگونگی سرمایه‌گذاری در بورس هستید، با دستاوردها و موفقیت‌هایتان جایزه می‌گیرید تا تجربه‌ای بی نظیر را از شروع سرمایه‌گذاری با پول واقعیتان داشته باشید.

با بازی Investing Game دیگر سرمایه‌گذاری برای افراد تازه کار موضوعی پیچیده نخواهد بود. با توجه به رابط کاربری کاربرپسند این بازی، استفاده از آن آسان است و آن را به سایر برنامه‌های مشابه برای آموزش سرمایه‌گذاری ترجیح خواهید داد.

ویژگی‌های بازی Investing Game

بهترین نکته در مورد این بازی این است نکات و موضوعات را به سادگی و کامل توضیح می‌دهد، به گونه‌ای که یاد می‌گیرید با اطمینان و دانش به معامله سهام بپردازند. از این جهت برای افراد تازه وارد به بازار بسیار مناسب خواهد بود.

از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد بیشمار این بازی، معرفی مقدماتی معامله ارزهای دیجیتال است، زیرا با توجه به محبوبیت روز افزون این ارزها، یادگیری این مهارت توصیه می‌شود. ویژگی‌های این بازی به صورت خلاصه شامل موارد زیر می‌شود:

  • ترید و معامله در فارکس برای دنیای واقعی
  • دانلود و استفاده رایگان از برنامه شبیه‌ساز و بدون ریسک معامله
  • آشنایی با ارزهای دیجیتال
  • توسعه مهارت هایتان به عنوان یک معامله‌گر بازار مالی
  • ارائه داده‌های لحظه‌ای معاملاتی فارکس

اگر واقعاً می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه پولتان را سرمایه‌گذاری و در بازار سهام معامله کنید، این بازی برای شما است. برای آشنایی با بازی‌های دیگر در حوزه سرمایه گذاری و ترید بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری نرم‌افزار سبزآبی  را از دست ندهید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهTrading Platforms
زبانانگلیسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
سبک بازیFinance - مالی
ورژن اندروید مورد نیاز5.0 و بالاتر
حجم نسخه اندروید25
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود