معرفی پادکست اینوست پلاس

پادکست اینوست پلاس در راستای ارائه‌ی مطالب سایتی با همین نام (از این لینک ببینید) تهیه شده است. این پادکست در دو فصل در زمینه‌ی خطاهای شناختی و همچنین بورس و فرابورس تهیه شده است. فصل اول پادکست اینوست پلاس در شش قسمت به برخی خطاهای عنوان شده در کتاب هنرشفاف اندیشیدن را در ارتباط با مسائل مالی و اقتصادی پرداخته است. کیفیت صدا، موسیقی در این فصل چندان مطلوب نیست و روند این فصل ادامه پیدا نکرده است و به همین دلیل چندان مورد پسند مخاطبین نیز قرار نگرفته است.

نکته مثبت فصل اول توضیح خلاصه مطالب مطرح شده در ابتدای پادکست است . این امر باعث می‌شود شنونده دید کلی برای کل پادکست داشته و بتواند در ابتدا آمادگی مطالب پادکست را داشته باشد. فصل دوم پادکست اینوست پلاس در زمینه‌ی بورس، فارکس و سرمایه گذاری تولید شده است و نسبت به فصل قبل بسیار موفق‌تر عمل کرده و مورد پسند کاربران قرار گرفته است. یکی دیگر از نکات مثبت این مجموعه بیان ساده‌ی مفاهیم و تولید موضوعات آموزشی به صورت گروهی و گفتگو است.

با توجه به اینکه مخاطبین پادکست و رادیو عموما در فرصت‌های کوتاه خود به شنیدن پادکست و یا آموزش از این طریق می‌پردازند می‌توان به این مجموعه پیشنهاد کرد که با استفاده از پتانسیل قوی و دانش خوب خود این گروه از مخاطبین را نیز مدنظر قرار داده و پادکست‌هایی با زمان کوتاه و مطالب دسته‌بندی شده برای این افراد تهیه کنند. در آخر اگر به دنبال مطالب جامعی پیرامون بورس و فرابورس هستید و مایل به شنیدن کلیه نکات این بازارها از زبان یک کارشناس می‌باشید پادکست اینوست پلاس، فصل دوم را به شما پیشنهاد می‌کنیم. لینک این پادکست نیز در جدول زیر برای شما قرار داده شده است. همچنین برای مشاهده پادکست‌های مشابه  می‌توانید به صفحه آرشیو پادکست‌های حوزه سرمایه گذاری مراجعه کنید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2019
دوره انتشار7 روز
مدت زمان هر اپیزود50 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره
تعداد اپیزودکمتر از 10 اپیزود
لینک پادکستپادکست اینوست پلاس