معرفی

آقای مرتضی ایمانی راد استاد دانشگاه و پژوهشگر در حوزه ی اقتصاد کلان و بین الملل، تحول در حوزه ی فردی و سازمانی هستند. ایشان در پادکست ایمانی راد به 4 حوزه خواهند پرداخت. این چهار حوزه عبارتند از مباحث تحلیل  اقتصاد ایران و جهان و پیش بینی تحولات آینده، مبانی تحول، دنیای سرمایه گذاری( کجا وارد بازار شویم، چه زمانی از بازار خارج شویم، در چه بازارهایی سرمایه گذاری کنیم، بازار های ایران و خارج از کشور) و در آخر بخش معرفی کتاب های مختلف و تحلیل و بررسی بخش  و در صورت نیاز تمام آنها.

در فصل اول پادکست ایمانی راد به مسئله ی پیش بینی اقتصاد در سال 99،شرایط کلی اقتصاد ایران، مسائلی از قبیل اقتصاد جهانی، تحولات سیاسی، آینده ی مسکن و ساخت و ساز، ویروس کرونا، وضعیت و آینده ی تولید، تورم، یازار طلا در ایران و جهان، نرخ ارز، اعتبار پیش بینی و… پرداخته می شود.

تمرکز فصل دوم بر روی سرمایه گذاری است. اصول سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بر طلا ذر بازار داخلی و خارجی، دلار و ارزهای بین المللی، بازار بورس ایران و جهان و… از مباحثی است که در این فصل ارائه شده است.

اگر به دنبال پادکست هایی با محتوای مشابه هستید مشاهده ی صفحه ی دایرکتوری پادکست را به شما پیشنهاد می دهیم.

دسترسی

پادکست ایمانی راد در فضای مجازی نیز حضور قوی دارد. اگر به مباحث تحول علاقمند هستید اینستاگرام آن را دنبال کنید. کانال تلگرام  عمدتا به مباحث اقتصاد بین الملل می پردازد و در توئیتر یادداشت های اقتصادی آقای ایمانی راد قرار می گیرد. ایمانی راد ، وب سایت شخصی دکتر مرتضی ایمانی راد، تمامی محتواهای علمی و پژوهشی، همچنین اندیشه های  ایشان را به شکل مجموعه ای یکپارچه در خود دارد. در آپارات و یوتیوب مجموعه ای از ویدئوهای منتشر شده از محتواهای ایمانی راد در دسترس می باشد.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2019
دوره انتشار7 روز
مدت زمان هر اپیزود20 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره
تعداد اپیزودبین 10 تا 50 اپیزود
لینک پادکستپادکست ایمانی راد