معرفی سایت ایمانی راد

آقای مرتضی ایمانی راد عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی از سال 1374 تاکنون، استاد دانشگاه و پژوهشگر در حوزه ی اقتصاد بین الملل و توسعه و  تحول مدتی است با هدف افزایش دانش اقتصادی و توسعه وب سایت شخصی خود را راه اندازی کرده است.

سایت ایمانی راد شامل بخش‌های دوره‌ها، سخنرانی‌ها، مقالات و اندیشه‌ها، پادکست ایمانی راد، تحول و بیوگرافی دکتر ایمانی راد می‌باشد. در صفحه‌ی اصلی سایت دوره‌های آموزشی پیش رو قرار داده شده است که علاقمندان  با پرداخت هزینه دوره می‌توانند به راحتی فرآیند ثبت نام را انجام دهند.

دوره‌ها: دوره‌ها در 3 حوزه‌ی اقتصاد، تحول و مدیریت برگزار می‌شوند.

سخنرانی‌ها: مجموعه‌ای از سخنرانی‌های دکتر ایمانی راد آورده شده و مخاطبان می‌توانند با دانلود رایگان آن‌ها از محتوای مورد نظر بهرمند شوند.

مقالات: در این بخش مقالات به 5 بخش اقتصاد ایران، اقتصاد جهانی، اقتصاد شرکت‌ها، تحلیل بازار و مقالات عمومی تقسیم بندی شده‌اند. پیش بینی اقتصاد ایران و جهان در سال 99، عوامل تحریک دلار، مداخله دولت در اقتصاد،آینده دلار و طلا، استراتژی‌های مناسب برای ارزیابی شرکت‌ها و بسیاری عناوین دیگر در این مقالات به چشم می‌خورد.

به سوی تحول: دوره ی تحول با هدف توسعه‌ی فردی و ایجاد نگرشی جدید در حوزه انسان شناسی و اقتصاد، سعی در تحت کنترل قرار دادن مسیر زندگی شخص و ایجاد تغییر در خود جای تغییر محیط اطراف و دیگران دارد. این دوره‌ها توسط موسسه آموزش عالی ارژنگ برگزار می‌شود. در این قسمت تست‌های ریسک پذیری، هوش‌های چندگانه، خودمحوریت و… نیز قرار دارد. علاقمندان به این موارد می‌توانند به طور رایگان این سنجش‌ها را انجام دهند و از نتایج آن بهرمند شوند.

پادکست ایمانی راد: پادکست ایمانی راد که پیشتر در بخش دایرکتوری پادکست معرفی شد در حوزه‌های اقتصاد ایران و جهان، اصول سرمایه گذاری، بازارهای آن و  پیش بینی‌های افتصادی محتوای صوتی بسیار مفیدی ارائه می‌دهد که راوی مجموعه نیز شخص آقای ایمانی راد می‌باشد.

درباره من: در این قسمت با بیوگرافی، تحصیلات، رزومه شغلی و اندیشه های دکتر ایمانی راد بیشتر آشنا خواهید شد.

دسترسی

ایمانی راد در دنیای مجازی نیز حضور فعال دارد. در اینستاگرام، تلگرام و توئیتر می‌توانید آخرین به روز رسانی‌ها را مشاهده و دنبال کنید. همچنین در یوتیوب و آپارات نیز آخرین ویدئوهای منتشر شده از آقای ایمانی راد در دسترس است.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتاقتصاد و تحول
رتبه الکسا1485687
آدرس سایتhttps://imanirad.org/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , فروشگاهی , شخصی ,