معرفی

کتاب چگونه اولین دارایی واقعی خود را بخرید ، اثر رابرت کیوساکی، سراسر درباره‌ی فرمول‌های اساسی پدر پولدار، عمدتا در حوزه‌ی سرمایه گذاری املاک و مستغلات و پرسش و پاسخ‌های مرتبط به آن است. این کتاب به شما یاد می‌دهد که چطور سرمایه گذاری ارزشمند کنید، چگونه می‌توان به ارزش واقعی یک ملک پی برد و آن را براساس ارزش کلی اش خریداری کرد.

یکی از فرمول‌های پدر پولدار در این کتاب این است که وقتی شروع به سرمایه گذاری می‌کنید شروعی کوچک داشته باشید به این معنی که زمان زیاد و پول کمی بگذارید. یکی از اشتباهات رایج مردم این است که همواره عکس این قضیه را انجام می‌دهند: آن‌ها زمان کم و پول زیادی صرف می‌کنند و در تعجب اند که چرا ضرر می‌کنند.

فرمول اصلی پدر پولدار در این کتاب این است: همواره به دنبال دارایی‌هایی باشید که جریان مالی و پتاسیل سود سرمایه‌ای داشته باشند. این کتاب راهنمایی است برای اینکه چطور یک سرمایه گذاری ارزشمند داشته باشید و یاد بگیرید که چطور ملکی را خریداری کنید که در آینده افزایش قیمت داشته باشد.

در فصل اول این کتاب یاد خواهید گرفت که چه نوع دارایی متناسب با برنامه و هدف شماست. در فصل دوم این کتاب خواهید آموخت که چگونه یک فرم صحیح را مرور کنید و ابزاری مناسب برای ارزیابی از نظر بازدهی که ممکن است در سرمایه شما ایجاد کند، داشته باشید. در پایان فصل دوم در مسیر یک معامله موفق قرار خواهید گرفت. در فصل سوم یاد خواهید گرفت که ارائه پیشنهاد چیست و پیشنهادها چگونه ارائه می‌شوند. در بخش چهارم با انواع وام رهنی  و مزایا و معایب آن ها آشنا خواهید شد و همچنین خواهید آموخت  که قبل از مراجعه به جستجوی وام باید چه کاری انجام دهید.

فهرست کتاب چگونه اولین دارایی واقعی خود را بخرید

نامه‌ای از رابرت کیوساکی
مقدمه:
چگونه املاک و مستغلات تبدیل به دارایی می‌شوند؟
فصل 1: پیدا کردن املاک
فصل 2: چطور یک معاملۀ خوب را از بد تشخیص دهم؟
فصل 3: انجام معامله
فصل 4: تأمین بودجۀ معامله
فصل 5: بستن معامله
ایدۀ نهایی: غلبه بر ترس از شکست

دسترسی

نسخه چاپی کتاب چگونه اولین دارایی واقعی خود را بخرید در انتشارات طاهریان موجود است. اگر علاقمند به مطالعه نسخه الکترونیکی هستید طاقچه و کتابراه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

اطلاعات کتاب
نویسندهرابرت کیوساکی
تاریخ انتشار2013
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات120
ناشرطاهریان