معرفی پادکست فوربو

پادکست فوربو پادکستی است که به موضوع کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ پرداخته است، فعالیت حرفه‌ای خود را با انتشار اولین قسمت در آبان 1397 شروع کرده است. در این پادکست راه و روش‌های خلق ایده‌ی جدید، نحوه‌ی اجرا و پیاده‌سازی موفق ایده‌ها، بررسی بازارهای محلی، بررسی نیازهای افراد، معرفی کتاب‌های مفید در این حوزه و… شرح داده می‌شود.
در فصل اول این پادکست موضوعات به طور پراکنده مطرح شده و مانند سایر پادکست‌ها ، فصل اول کیفیت کمتری نسبت به سایرین دارد. فصل۲ با هدف آموزش و راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ده قسمت ارائه می‌شود، در این قسمت با انواع وب سایت‌ها، نحوه برنامه‌ریزی برای کسب و کار، معرفی وردپرس و ووکامرس، هاست و دامنه، پلاگین‌های کاربردی وردپرس و نکات طراحی سایت آشنا می‌شوید. فصل سوم متمرکز بر رشد فردی و معرفی کتاب‌هایی در این حوزه می‌باشد که به طور خلاصه در 4 قسمت ارائه شده است، عناوینی که در این قسمت بحث شده‌اند عبارت است از معرفی کتاب‌های توسعه فردی مانند اثر مرکب، قانون 5 ثانیه و کتاب طرز فکر. اگر به دنبال یادگیری مفاهیم دیجیتال مارکتینگ ، نیچ مارکتینگ، آشنایی با انواع بازارها و مشتریان، استراتژی‌های کسب و کار، انواع بازاریابی‌ها اعم از اینترنتی، محتوا، رسانه‌های اجتماعی ، ساخت فروشگاه اینترنتی،  شروع کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم، انواع تبلیغات، رقابت سالم و خلاصه و رونق بخشیدن به کسب و کار خود هستید، شنیدن فصل چهارم پادکست فوربو رو پیشنهاد می‌کنیم.

دسترسی

وب سایت فوربو برای پادکست فوربو در جهت آموزش دیجیتال مارکتینگ، مدیریت و رشد فردی طراحی شده است. این پادکست در همه‌ی پلتفورم‌ها در دسترس است. در فضای مجازی اینستاگرام ، یوتیوب، لینکدین و توئیتر آخرین تازه‌های پادکست فوربو را دنبال کنید. برای گوش دادن به پادکست‌های بیشتر در حوزه‌ی کسب و کار و مدیریت مالی به بخش دایرکتوری پادکست مراجعه کنید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2018
دوره انتشار7 روز
مدت زمان هر اپیزود30 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره
تعداد اپیزودبین 10 تا 50 اپیزود
لینک پادکستپادکست فوربو