معرفی سایت فیپ ایران

مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران یا همان شرکت مدیریت فناوری بورس تهران اطلاعات ارزشمندی را در سایت فیپ ایران برای مقایسه و تحلیل سهام  از جمله: ابزارهای تحلیلی شامل مقایسه ترازنامه شرکت‌ها و سود و زیان آن‌ها،  مقایسه صندوق‌های سرمایه‌گذاری ، نمودار تعاملی شاخص سهام و شاخص صندوق، اطلاعیه‌هایی همچون درآمد هر سهم و …  در اختیار عموم قرار داده است. اگر مایل به مشاهده اطلاعات آماری و تحلیلی بصورت یکجا هستید این سایت می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

یکی از هدف‌های اصلی این مرکز به این صورت در سایت گزارش شده است :

“واحد پردازش اطلاعات مالی ایران، به عنوان یكی از واحدهای شركت مدیریت فناوری بورس تهران (سهامی خاص) در راستای كمك به توسعه و گسترش بازار سرمایه كشور و با بهره‌گیری از دانش و تخصص روز، انبار داده‌ی گسترده‌ای به منظور گردآوری و پردازش داده‌های اثرگذار بر تصمیم سرمایه گذاران ایجاد نموده است.”

از دیگر ویژگی‌های مفید این سایت نمودار شاخص بازار بورس و فرابورس است که  نمایش دهنده‌ی وضعیت شاخص  بازار بورس ایران در ماه‌های گذشته می‌باشد. همچنین وضعیت بازار بورس، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات‌، ارزش بازار، تعداد نماد مثبت و منفی و هر آنچه که برای تحلیل این بازار به شکل آماری نیاز دارید، قابل مشاهده هستند.

برای مقایسه بهتر صندوق‌ها می‌توانید روی عنوان مورد نظر خود کلیک کرده و جدول مرتب شده براساس کم به زیاد و یا برعکس آن را مشاهده نمایید. همچنین به جهت دریافت لیست صندوق‌ها و تاریخچه اطلاعات شاخص‌ها، معاملات نماد و دیگر اطلاعات مالی می‌توانید به بخش خدمات اطلاعاتی سایت فیپ ایران مراجعه کرده و پس از وارد کردن تاریخ شروع  وپایان فایل اکسل  آنها را دریافت کنید.

جدیدترین اخبار در موضوعات مالی و اقتصادی و خبرگذاری‌هایی همچون ایسنا‌، بورس نیوز‌، سنا‌، دنیای اقتصاد و…  از دیگر اطلاعات موجود در سایت فیپ ایران  می‌باشد.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و بازار سهام
رتبه الکسا40983
آدرس سایتhttp://fipiran.ir/
دسترسی زبانیفارسی , انگلیسی ,
نوع کاربریآماری ,