معرفی سایت فینتاک

سایت فینتاک با هدف اطلاع‌رسانی از برنامه‌ی دورهمی استارت‌آپ‌های حوزه‌ی فناوری اقتصادی ساخته شده است. نام این نشست‌ها به معنی گفتگو پیرامون فناوری اقتصادی می‌باشد و تلفیقی از دو کلمه‌ی اقتصاد و فناوری می‌باشد (fintech+talk). گروه متخصصان سایت فینتاک هر ماه نشستی با مدیران استارت‌آپ‌های موفق برگزار می‌کند و بدین وسیله تجربه‌ی پیشتازان و فعالان در این حوزه را با دیگران به اشتراک گذاشته و مخاطبین و علاقه‌مندان را با آن‌ها بیشتر آشنا می‌کند. محور این جلسات عموما شبکه‌سازی، گفتگو و مصاحبه با مهمان است. این مهمان عموما یک نفر از مدیران شبکه بانکی و پرداخت کشور بوده است. عمده فعالیت این گروه که در سایت منتشر شده مربوط به سال‌های ۹۶ و ۹۷ است و نویسنده امیدوار است که این گروه خلاق که مخاطبین زیادی نیز به خود جلب کرده‌اند بتوانند دوباره فعالیت خود را از سر بگیرند. سایت قابلیت ثبت‌نام رایگان را برای مخاطبین علاقمند به این حوزه فراهم کرده تا به راحتی بتوانند در این نشست‌ها شرکت کنند.

تاکنون ۱۲ جلسه در این مجموعه تشکیل شده که گزارش این جلسات در سایت فینتاک موجود است. موضوعات این جلسات به ترتیب از اول تا جلسه‌ی دوازدهم به صورت زیر است: وب‌سرویس بانکی داتین با شرکت مدیرعامل شرکت دوناب ارتباط، راهکارهای پرداخت الکترونیک با حضور نماینده‌ی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، رگولاتوری فین‌تک در ایران با حضور مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مرکزی، تجمیع‌کنندگان پرداخت با حضور معاون تسهیل تجاری و توسعه کاربردها مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی، فناوری‌های نوین پرداخت و NFC با حضور مدیرکل کسب و کار سازمانی ایرانسل و هم بنیان‌گذار شرکت اینفوتک، رگولاتوری فین‌تک در ایران با حضور مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مرکزی، فینوتک، پلتفورم بانک‌داری باز با شرکت معاون طرح و توسعه‌ی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، امنیت فضای تبادلات مالی با حضور رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا، سرویس‌های بانک‌داری باز توسن بوم با شرکت عضو هیئت‌مدیره شرکت توسن، مستند چهارچوب پرداخت یار با حضور معاون توسعه و نظارت شاپرک، فناوری‌های نوین مالی و بیمه (اینشورتک) با حضور رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه‌ی مرکزی و مدیرعامل شرکت بیمه دی، بورس و فناوری مالی با حضور مدیرعامل فرابورس. آخرین جلسه این مجموعه در ۱۹ شهریور ماه ۹۷ برگزار شده است.

سایت فین‌تاک شامل قسمت‌های برنامه‌ی نشست‌ها، گزارش، پادکست و اخبار فین‌تک می‌باشد. امیدواریم این مجموعه فعالیت مفید خود را دوباره قوی‌تر از قبل از سر گیرد.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتفناوری اقتصادی
رتبه الکسا5215502
آدرس سایتhttp://fintalk.ir/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , شرکتی ,