معرفی سایت فینمگ

سایت فینمگ یا مجله‌ی اقتصادی (Financial magazine) همان‌طور که از نامش مشخص است مجله و رسانه‌ای در زمینه‌ی مالی، اقتصادی، فینتک و کریپتوکرنسی می‌باشد. هدف اصلی این رسانه آموزش و در اختیار گذاشتن مفاهیم پیچیده‌ی اقتصادی و مالی به زبان و بیانی ساده و طبقه‌بندی شده است. بنابراین شما پس از مدتی مخاطب این سایت بودن و استفاده از مطالب آن می‌توانید به راحتی در زمینه‌ی بازارهای مالی جدید، فینتک و رمز ارزها اطلاعات کسب کرده و با آگاهی بیشتری قدم در راه سرمایه‌گذاری و کسب و کار  و در نهایت ثروت اندوزی بگذارید.
گروه سازنده‌ی سایت فینمگ از بخش‌های تحقیق و توسعه، تولید محتوای متنی، صوت و تصویر و نشر دیجیتال تشکیل شده است. محتوای این سایت شامل بخش‌های مالی و اقتصادی، سرمایه‌گذاری، بانک‌داری، دانش‌نامه، کلیه مفاهیم مربوط به فینتک، مفاهیم و بسترهای بلاک چین و رمز ارزها و همچنین اخبار این موضوعات می‌باشد. این سایت همچنین خدماتی نظیر تحلیل‌های اقتصادی و تحلیل جامع رمزارزها که شامل آموزش نیز می‌باشد را در اختیار کاربران قرار داده است. محتوای چندرسانه‌ای فینمگ نیز شامل ویدیوهای آموزشی در زمینه‌ی موارد ذکر شده، پادکست، رویدادها و اینفوگرافی می‌شود.

این سایت به طور کلی مجموعه‌ای از خلاقیت و تخصص است که می‌تواند هر فرد علاقمند به حوزه‌ی سرمایه‌گذاری را مخاطب خود کند. اگر به سرمایه گذاری در حوزه مالی  علاقمند هستید و به دنبال یک سایت جامع و جذاب، سایت فینمگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتحوزه ی مالی و اقتصادی
رتبه الکسا104211
آدرس سایتhttps://finmag.ir/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری ,